• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    

    EXTRALIGA U18

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR V
      Cobblers Cobblers Zlín BCZ V
      Draci 17 Draci Brno 17 DRA J
      Draci 18 Draci Brno 18 DRA J
      Eagles Eagles Praha EAG C
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA V
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT C
      Patriots Patriots Liberec LIB C
      Skokani Skokani Olomouc SKO V
      Technika Technika Brno TECH J
      Tempo Tempo Titans Praha TEM C
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC J
    • Žádné zápasy nejsou zadány...

      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cobblers Zlín 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 17 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 18 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Klasik Frýdek-Místek 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Patriots Liberec 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Divize C G W L T PCT GB RF : RA
        Eagles Praha 12 9 3 0 0.750 - 121 : 52
        Kotlářka Praha 12 8 4 0 0.667 1 131 : 64
        Tempo Titans Praha 12 6 6 0 0.500 3 67 : 84
        Patriots Liberec 12 1 11 0 0.083 8 56 : 175
        Divize J G W L T PCT GB RF : RA
        Technika Brno 12 9 3 0 0.750 - 93 : 65
        Draci Brno 18 12 8 4 0 0.667 1 114 : 60
        Nuclears Třebíč 12 7 5 0 0.583 2 113 : 65
        Draci Brno 17 12 0 12 0 0.000 9 19 : 149
        Divize V G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 12 11 1 0 0.917 - 201 : 33
        Skokani Olomouc 12 8 4 0 0.667 3 135 : 83
        Klasik Frýdek-Místek 12 5 7 0 0.417 6 113 : 90
        Cobblers Zlín 12 0 12 0 0.000 11 12 : 255
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2016-04-02T19:30 so 2.4.2016 19:30 Draci 17 2 : 12 Draci 18 MBS
        2016-04-06T16:30 st 6.4.2016 16:30 Nuclears 7 : 11 Technika Třebíč
        2016-04-06T17:00 st 6.4.2016 17:00 Kotlářka 3 : 8 Tempo Areál Markéta
        2016-04-11T19:00 po 11.4.2016 19:00 Draci 18 8 : 3 Draci 17 MBS
        2016-04-13T17:00 st 13.4.2016 17:00 Tempo 7 : 2 Eagles Tempo
        2016-04-16T10:00 so 16.4.2016 10:00 Klasik 12 : 14 Skokani Frýdek-Místek
        2016-04-16T12:30 so 16.4.2016 12:30 Klasik 6 : 11 Skokani Frýdek-Místek
        2016-04-20T17:00 st 20.4.2016 17:00 Eagles 6 : 5 Kotlářka Krč
        2016-04-20T16:00 st 20.4.2016 16:00 Arrows 20 : 0 Skokani Arrows
        2016-04-23T10:00 so 23.4.2016 10:00 Draci 18 8 : 7 Nuclears MBS
        2016-04-23T10:00 so 23.4.2016 10:00 Cobblers 0 : 15 Klasik Frýdek-Místek
        2016-04-23T12:30 so 23.4.2016 12:30 Cobblers 0 : 21 Klasik Frýdek-Místek
        2016-04-24T13:00 ne 24.4.2016 13:00 Tempo 12 : 2 Patriots Tempo
        2016-04-24T16:00 ne 24.4.2016 16:00 Tempo 17 : 2 Patriots Tempo
        2016-04-27T17:30 st 27.4.2016 17:30 Tempo 3 : 10 Kotlářka Tempo
        2016-04-27T16:30 st 27.4.2016 16:30 Technika 3 : 16 Nuclears Kraví hora
        2016-04-30T11:00 so 30.4.2016 11:00 Draci 17 2 : 14 Technika MBS
        2016-04-30T10:00 so 30.4.2016 10:00 Skokani 17 : 1 Cobblers Skokani
        2016-04-30T12:30 so 30.4.2016 12:30 Skokani 20 : 1 Cobblers Skokani
        2016-05-02T17:00 po 2.5.2016 17:00 Nuclears 15 : 14 Draci 18 Třebíč
        2016-05-03T16:30 út 3.5.2016 16:30 Technika 13 : 7 Draci 18 Kraví hora
        2016-05-04T16:00 st 4.5.2016 16:00 Arrows 10 : 9 Skokani Arrows
        2016-05-05T17:00 čt 5.5.2016 17:00 Technika 10 : 0 Draci 17 Kraví hora
        2016-05-07T13:00 so 7.5.2016 13:00 Kotlářka 12 : 7 Patriots Kotlářka
        2016-05-07T16:00 so 7.5.2016 16:00 Kotlářka 23 : 13 Patriots Kotlářka
        2016-05-08T13:00 ne 8.5.2016 13:00 Arrows 21 : 0 Cobblers Arrows
        2016-05-08T16:00 ne 8.5.2016 16:00 Arrows 19 : 1 Cobblers Arrows
        2016-05-11T17:00 st 11.5.2016 17:00 Klasik 0 : 16 Arrows Frýdek-Místek
        2016-05-11T18:00 st 11.5.2016 18:00 Kotlářka 7 : 3 Eagles Areál Markéta
        2016-05-12T19:30 čt 12.5.2016 19:30 Draci 18 8 : 10 Technika MBS
        2016-05-14T13:00 so 14.5.2016 13:00 Patriots 4 : 13 Kotlářka Liberec
        2016-05-14T16:00 so 14.5.2016 16:00 Patriots 4 : 20 Kotlářka Liberec
        2016-05-15T10:00 ne 15.5.2016 10:00 Skokani 4 : 7 Klasik Skokani
        2016-05-15T12:30 ne 15.5.2016 12:30 Skokani 5 : 3 Klasik Skokani
        2016-05-16T17:00 po 16.5.2016 17:00 Nuclears 12 : 1 Draci 17 Třebíč
        2016-05-17T17:00 út 17.5.2016 17:00 Cobblers 0 : 30 Arrows Arrows
        2016-05-18T18:00 st 18.5.2016 18:00 Eagles 10 : 3 Tempo Krč
        2016-05-21T10:30 so 21.5.2016 10:30 Draci 18 9 : 3 Technika MBS
        2016-05-21T14:00 so 21.5.2016 14:00 Draci 17 0 : 15 Draci 18 MBS
        2016-05-25T17:00 st 25.5.2016 17:00 Nuclears 10 : 0 Technika Třebíč
        2016-05-25T18:00 st 25.5.2016 18:00 Kotlářka 22 : 2 Tempo Areál Markéta
        2016-05-26T17:00 čt 26.5.2016 17:00 Nuclears 17 : 1 Draci 17 Třebíč
        2016-05-30T16:30 po 30.5.2016 16:30 Draci 17 3 : 15 Nuclears MBS
        2016-05-31T17:00 út 31.5.2016 17:00 Eagles 11 : 0 Patriots Krč
        2016-05-31T19:00 út 31.5.2016 19:00 Eagles 17 : 2 Patriots Krč
        2016-06-02T18:00 čt 2.6.2016 18:00 Eagles 2 : 7 Kotlářka Krč
        2016-06-02T17:00 čt 2.6.2016 17:00 Klasik 6 : 13 Arrows Frýdek-Místek
        2016-06-02T17:00 čt 2.6.2016 17:00 Technika 10 : 2 Draci 17 Kraví hora
        2016-06-04T10:00 so 4.6.2016 10:00 Klasik 16 : 1 Cobblers Frýdek-Místek
        2016-06-04T12:30 so 4.6.2016 12:30 Klasik 22 : 2 Cobblers Frýdek-Místek
        2016-06-04T10:00 so 4.6.2016 10:00 Technika 2 : 1 Draci 18 Kraví hora
        2016-06-06T17:30 po 6.6.2016 17:30 Draci 18 7 : 2 Nuclears MBS
        2016-06-07T17:30 út 7.6.2016 17:30 Draci 17 0 : 11 Nuclears MBS
        2016-06-19T10:00 ne 19.6.2016 10:00 Cobblers 1 : 20 Skokani Skokani
        2016-06-19T12:30 ne 19.6.2016 12:30 Cobblers 1 : 27 Skokani Skokani
        2016-06-22T18:00 st 22.6.2016 18:00 Tempo 2 : 1 Kotlářka Tempo
        2016-06-22T17:00 st 22.6.2016 17:00 Cobblers 4 : 27 Arrows Arrows
        2016-06-22T17:00 st 22.6.2016 17:00 Technika 5 : 1 Nuclears Kraví hora
        2016-06-25T10:00 so 25.6.2016 10:00 Arrows 12 : 1 Klasik Arrows
        2016-06-25T12:30 so 25.6.2016 12:30 Arrows 12 : 4 Klasik Arrows
        2016-06-25T13:00 so 25.6.2016 13:00 Patriots 3 : 2 Tempo Liberec
        2016-06-27T18:00 po 27.6.2016 18:00 Draci 17 2 : 12 Technika MBS
        2016-06-28T17:00 út 28.6.2016 17:00 Draci 18 13 : 3 Draci 17 MBS
        2016-06-29T17:00 st 29.6.2016 17:00 Nuclears 0 : 12 Draci 18 MBS
        2016-06-29T15:00 st 29.6.2016 15:00 Skokani 8 : 7 Arrows Skokani
        2016-06-29T17:30 st 29.6.2016 17:30 Skokani 0 : 14 Arrows Skokani
        2016-06-29T18:00 st 29.6.2016 18:00 Kotlářka 8 : 10 Eagles Areál Markéta
        2016-08-27T14:00 so 27.8.2016 14:00 Patriots 6 : 11 Tempo Liberec
        2016-08-30T14:30 út 30.8.2016 14:30 Eagles 15 : 0 Tempo Tempo
        2016-08-30T17:30 út 30.8.2016 17:30 Tempo 0 : 8 Eagles Tempo
        2016-08-31T13:00 st 31.8.2016 13:00 Patriots 1 : 19 Eagles Liberec
        2016-08-31T16:00 st 31.8.2016 16:00 Patriots 12 : 18 Eagles Liberec
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR BCZ DRA DRA EAG KLA KOT NUC LIB SKO TECH TEM
        Arrows Ostrava
        Cobblers Zlín
        Draci Brno 17
        Draci Brno 18
        Eagles Praha
        Klasik Frýdek-Místek
        Kotlá?ka Praha
        T?ebí? Nuclears
        Patriots Liberec
        Skokani Olomouc
        Technika Brno
        Tempo Titans Praha
      • Divize C EAG KOT TEM LIB
        Eagles Praha 6-5
        2-7
        3-7
        10-8
        10-3
        15-0
        2-7
        8-0
        11-0
        17-2
        19-1
        18-12
        Kotlá?ka Praha 7-3
        8-10
        5-6
        7-2
        3-8
        22-2
        10-3
        1-2
        12-7
        23-13
        13-4
        20-4
        Tempo Titans Praha 7-2
        0-8
        3-10
        0-15
        3-10
        2-1
        8-3
        2-22
        12-2
        17-2
        2-3
        11-6
        Patriots Liberec 1-19
        12-18
        0-11
        2-17
        4-13
        4-20
        7-12
        13-23
        3-2
        6-11
        2-12
        2-17
        Divize J TECH DRA NUC DRA
        Technika Brno 13-7
        2-1
        10-8
        3-9
        3-16
        5-1
        11-7
        0-10
        10-0
        10-2
        14-2
        12-2
        Draci Brno 18 8-10
        9-3
        7-13
        1-2
        8-7
        7-2
        14-15
        12-0
        8-3
        13-3
        12-2
        15-0
        T?ebí? Nuclears 7-11
        10-0
        16-3
        1-5
        15-14
        0-12
        7-8
        2-7
        17-1
        12-1
        15-3
        11-0
        Draci Brno 17 2-14
        2-12
        0-10
        2-10
        2-12
        0-15
        3-8
        3-13
        3-15
        0-11
        1-17
        1-12
        Divize V ARR SKO KLA BCZ
        Arrows Ostrava 20-0
        10-9
        14-0
        7-8
        12-1
        12-4
        16-0
        13-6
        21-0
        19-1
        30-0
        27-4
        Skokani Olomouc 0-14
        8-7
        0-20
        9-10
        4-7
        5-3
        14-12
        11-6
        17-1
        20-1
        20-1
        27-1
        Klasik Frýdek-Místek 0-16
        6-13
        1-12
        4-12
        12-14
        6-11
        7-4
        3-5
        16-1
        22-2
        15-0
        21-0
        Cobblers Zlín 0-30
        4-27
        0-21
        1-19
        1-20
        1-27
        1-17
        1-20
        0-15
        0-21
        1-16
        2-22