• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • KADETKY ZTRÁCEJÍ 2 BODY NA PRVNÍ PŘÍČKU V EXTRALIZE

    Aktuality - Tým: Softball U16

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • so 21.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 27.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 28.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 29.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 5.srpen 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 10.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    Mistrovství republiky U18

    18.-20.září 2015

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR A
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO A
      Technika Technika Brno TEC A
      Draci Draci Brno DRA B
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT B
      Tempo Tempo Titans Praha TEM B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Arrows Ostrava 2 2 0 0 0.1 1
        Cardion Hroši Brno 2 1 1 0 0 1
        Technika Brno 2 0 2 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Draci Brno 2 2 0 0 0.1 1
        Kotlá?ka Praha 2 1 1 0 0 1
        Tempo Titans Praha 2 0 2 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2015-09-18T13:00 pá 18.9.2015 13:00 Arrows 10 : 0 Hroši 1 (světla) A
        3 2015-09-18T15:30 pá 18.9.2015 15:30 Hroši 6 : 4 Technika 1 (světla) A
        5 2015-09-18T18:00 pá 18.9.2015 18:00 Technika 2 : 16 Arrows 1 (světla) A
        2 2015-09-18T11:00 pá 18.9.2015 11:00 Draci 8 : 2 Tempo 2 B
        4 2015-09-18T13:30 pá 18.9.2015 13:30 Tempo 0 : 12 Kotlářka 2 B
        6 2015-09-18T16:00 pá 18.9.2015 16:00 Kotlářka 0 : 11 Draci 2 B
        7 2015-09-19T11:00 so 19.9.2015 11:00 Hroši 4 : 2 Tempo 1 (světla)
        10 2015-09-19T14:00 so 19.9.2015 14:00 Draci 11 : 1 Hroši 1 (světla)
        9 2015-09-19T18:00 so 19.9.2015 18:00 Arrows 6 : 2 Technika 1 (světla)
        8 2015-09-19T11:00 so 19.9.2015 11:00 Kotlářka 3 : 4 Technika 2
        11 2015-09-20T11:00 ne 20.9.2015 11:00 Hroši 2 : 1 Technika 1 (světla)
        13 2015-09-20T15:00 ne 20.9.2015 15:00 Draci 4 : 8 Arrows 1 (světla)
        12 2015-09-20T10:00 ne 20.9.2015 10:00 Tempo 0 : 6 Kotlářka 2
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Kubica Jakub (Arrows) 15 4 6 1 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0.400 0.471 0.467
        Kelar Sebastian (Technika) 15 2 2 0 0 0 1 2 2 1 1 1 0 0.133 0.235 0.133
        Wechsler Adam (Technika) 15 1 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0.133 0.133 0.133
        Ondroušek Dan (Hroši) 14 1 3 0 1 0 2 0 0 1 1 0 1 0.214 0.267 0.357
        Menšík Vojtěch (Hroši) 13 3 2 1 0 0 1 3 0 2 0 0 0 0.154 0.267 0.231
        Jarolím Adam (Draci) 13 6 5 1 0 0 4 5 0 2 1 0 0 0.385 0.467 0.462
        Kollár Martin (Technika) 13 2 3 2 0 0 3 1 0 0 3 2 0 0.231 0.333 0.385
        Satoria Ondřej (Arrows) 13 7 9 1 1 0 2 3 1 2 0 0 0 0.692 0.733 0.923
        Tatar Martin (Technika) 13 3 7 1 0 0 0 1 0 3 2 0 0 0.538 0.625 0.615
        Furko Ondřej (Draci) 12 3 4 1 0 1 5 5 0 1 1 2 0 0.333 0.467 0.667
        Kovala Tomáš (Arrows) 12 3 4 1 1 0 2 0 0 2 1 0 0 0.333 0.429 0.583
        Grepl Jakub (Arrows) 12 7 3 2 0 0 2 4 0 4 2 0 0 0.250 0.438 0.417
        Městka Jan (Kotlářka) 12 2 0 0 0 0 1 1 0 1 3 0 0 0.000 0.077 0.000
        Škaroupka Martin (Technika) 12 1 3 0 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0.250 0.357 0.250
        Claus Filip (Hroši) 12 2 4 1 0 0 2 1 0 1 2 0 0 0.333 0.385 0.417
        Trávník Kryštof (Technika) 12 1 1 1 0 0 0 3 0 1 1 0 1 0.083 0.154 0.167
        Hošna Filip (Kotlářka) 11 2 3 1 0 0 2 2 0 2 2 0 0 0.273 0.385 0.364
        Štingl Jan (Technika) 11 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3 0 1 0.091 0.091 0.091
        Padyšák Daniel (Kotlářka) 11 3 3 1 1 0 3 1 0 3 4 0 0 0.273 0.429 0.545
        Bareš Martin (Draci) 11 4 6 3 0 0 3 2 0 2 1 0 0 0.545 0.615 0.818
        Kalábek Martin (Draci) 11 3 3 1 0 0 2 2 0 3 1 0 0 0.273 0.429 0.364
        Pláteník Matěj (Tempo) 11 2 2 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0.182 0.250 0.182
        Zelenka Martin (Tempo) 11 1 2 2 0 0 0 1 0 1 3 0 0 0.182 0.250 0.364
        Adamus Jindřich (Arrows) 11 5 3 2 0 0 2 2 1 3 1 3 0 0.273 0.529 0.455
        Mánek Jakub (Hroši) 10 1 2 0 0 0 2 2 0 1 2 1 0 0.200 0.333 0.200
        Vrubel Adam (Tempo) 10 0 2 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0.200 0.273 0.200
        Jasanský Alfréd (Kotlářka) 10 2 1 0 0 0 3 1 1 5 4 1 0 0.100 0.438 0.100
        Hrazdílek Adam (Hroši) 10 1 2 1 0 0 2 0 1 2 3 0 0 0.200 0.333 0.300
        Čapka Filip (Draci) 10 2 2 0 0 0 2 3 0 2 2 0 0 0.200 0.333 0.200
        Klanica Martin (Draci) 9 4 1 1 0 0 0 5 0 3 5 0 1 0.111 0.333 0.222
        Ovčačík Vojtěch (Arrows) 9 2 3 0 0 0 5 0 0 1 3 0 0 0.333 0.400 0.333
        Šedý Radim (Draci) 9 2 3 1 0 0 3 2 0 2 2 1 0 0.333 0.500 0.444
        Obst Jan (Kotlářka) 9 5 2 1 0 0 1 5 0 7 4 0 0 0.222 0.563 0.333
        Satoria Matěj (Arrows) 9 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1 0.222 0.300 0.222
        Červinka Martin (Draci) 9 4 3 0 1 0 3 4 0 1 1 1 0 0.333 0.455 0.556
        Černý Daniel (Arrows) 9 4 2 0 0 0 1 2 0 2 3 0 0 0.222 0.364 0.222
        Bílek Tomáš (Kotlářka) 9 2 1 0 0 0 1 3 0 1 1 1 0 0.111 0.273 0.111
        Prokeš Michal (Arrows) 8 3 1 0 0 0 1 0 0 1 3 0 1 0.125 0.222 0.125
        Sázavský Oliver (Technika) 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Štoudek Daniel (Hroši) 8 1 2 0 0 0 1 0 1 3 2 1 0 0.250 0.500 0.250
        Krejčí Daniel (Hroši) 8 1 3 0 0 0 3 0 1 0 3 0 0 0.375 0.375 0.375
        Musil Šimon (Arrows) 8 2 3 0 0 0 0 2 0 2 1 1 0 0.375 0.545 0.375
        Všetečka Jakub (Technika) 7 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1 0.143 0.250 0.143
        Mikš Marián (Tempo) 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.143 0.143 0.143
        Tauš Václav (Draci) 7 1 1 0 0 0 2 2 0 3 2 0 1 0.143 0.400 0.143
        Lovecký Adam (Kotlářka) 7 2 0 0 0 0 2 1 0 2 1 1 0 0.000 0.300 0.000
        Schätz Filip (Tempo) 7 0 0 0 0 0 0 0 1 1 4 1 0 0.000 0.222 0.000
        Vašek Jakub (Draci) 7 3 2 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 0.286 0.444 0.429
        Sázavský Oskar (Technika) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0.000 0.222 0.000
        Závada David (Kotlářka) 7 1 0 0 0 0 1 0 0 3 2 0 0 0.000 0.300 0.000
        Pokorný Adam (Tempo) 7 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 0 0.000 0.300 0.000
        Zachoval Lukáš (Hroši) 6 2 0 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0.000 0.250 0.000
        Vondrák Matouš (Tempo) 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.167 0.167 0.167
        Jirda Dalibor (Hroši) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 2 0.000 0.250 0.000
        Kocour Max (Hroši) 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.167 0.167 0.333
        Skopový Jiří (Tempo) 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0.167 0.167 0.167
        Kolouch Pavel (Tempo) 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.200 0.333 0.200
        Střeštík Dominik (Tempo) 5 0 0 0 0 0 1 0 0 2 4 0 0 0.000 0.286 0.000
        Celkem 561 118 125 29 5 1 74 76 11 95 117 21 10 0.223 0.351 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Wechsler Adam (Technika) 8.7  37 27 5 4 2 5 3 0 1 1 0 1 0 1.62 0.00 0.00
        Obst Jan (Kotlářka) 8.0  37 32 6 4 1 5 9 0 1 0 1 1 0 0.88 0.00 0.00
        Menšík Vojtěch (Hroši) 9.7  33 32 4 1 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Pokorný Adam (Tempo) 7.0  31 29 6 4 1 2 10 0 1 0 0 1 0 1.00 0.00 0.00
        Satoria Ondřej (Arrows) 7.7  31 27 2 0 0 2 10 0 1 1 2 0 0 0.00 0.00 0.00
        Nebenfuhr Jan (Draci) 7.3  29 26 4 3 2 1 11 0 1 1 1 0 0 1.91 0.00 0.00
        Kolouch Pavel (Tempo) 5.7  29 24 5 5 2 4 4 0 1 1 0 2 0 2.47 0.00 0.00
        Kubica Jakub (Arrows) 6.0  28 26 7 4 4 1 3 0 0 1 1 0 0 4.67 0.00 0.00
        Bareš Martin (Draci) 6.0  27 24 6 4 1 2 8 0 0 0 1 0 0 1.17 0.00 0.00
        Burian Radek (Technika) 5.7  26 20 4 6 3 5 2 0 1 0 0 1 0 3.71 0.00 0.00
        Vondrák Matouš (Tempo) 4.0  26 19 5 7 4 5 2 0 0 2 0 0 0 7.00 0.00 0.00
        Prokeš Michal (Arrows) 7.0  25 22 2 2 2 0 8 0 1 3 1 0 0 2.00 0.00 0.00
        Trávník Kryštof (Technika) 4.7  24 19 4 3 0 5 5 0 1 0 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Claus Filip (Hroši) 5.3  23 18 1 2 0 4 1 0 0 1 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Just Daniel (Technika) 3.0  23 18 8 9 5 4 2 0 0 1 0 1 0 11.67 0.00 0.00
        Mánek Jakub (Hroši) 3.3  21 18 7 8 4 2 1 0 2 1 0 1 0 8.40 0.00 0.00
        Fejta Vojtěch (Hroši) 4.0  21 15 4 5 1 6 1 0 2 0 0 0 0 1.75 0.00 0.00
        Kelar Sebastian (Technika) 4.0  21 14 3 4 4 7 5 0 0 0 0 1 0 7.00 0.00 0.00
        Čapka Filip (Draci) 5.0  20 18 2 1 1 1 7 0 0 1 1 0 0 1.40 0.00 0.00
        Padyšák Daniel (Kotlářka) 4.0  18 17 6 2 0 1 4 0 0 0 1 1 0 0.00 0.00 0.00
        Hrazdílek Adam (Hroši) 4.0  18 15 5 2 1 1 2 0 0 1 1 0 0 1.75 0.00 0.00
        Bílek Jan (Kotlářka) 4.0  14 13 1 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Lovecký Adam (Kotlářka) 2.7  12 11 2 3 3 1 4 0 0 0 0 0 0 7.88 0.00 0.00
        Hošna Filip (Kotlářka) 2.3  12 9 0 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Celkem 129.1  586 493 99 83 41 67 110 0 13 16 13 10 0 2.86 6.90 1.29
      • Jméno hráče PO A E FA
        Hrazdílek Adam (Hroši) 34 2 0 1.000
        Bílek Tomáš (Kotlářka) 27 4 2 0.939
        Furko Ondřej (Draci) 24 1 2 0.926
        Tatar Martin (Technika) 19 8 0 1.000
        Kalábek Martin (Draci) 23 4 0 1.000
        Kollár Martin (Technika) 25 1 0 1.000
        Městka Jan (Kotlářka) 22 0 1 0.957
        Adamus Jindřich (Arrows) 19 4 0 1.000
        Štoudek Daniel (Hroši) 2 15 2 0.895
        Zelenka Martin (Tempo) 13 5 0 1.000
        Wija Jakub (Tempo) 15 0 3 0.833
        Všetečka Jakub (Technika) 17 0 0 1.000
        Menšík Vojtěch (Hroši) 6 10 1 0.941
        Trávník Kryštof (Technika) 13 3 1 0.941
        Prokeš Michal (Arrows) 13 2 1 0.938
        Pláteník Matěj (Tempo) 12 4 0 1.000
        Claus Filip (Hroši) 6 8 1 0.933
        Satoria Matěj (Arrows) 15 0 0 1.000
        Kelar Sebastian (Technika) 8 5 2 0.867
        Wechsler Adam (Technika) 2 10 2 0.857
        Krejčí Daniel (Hroši) 10 3 0 1.000
        Vrubel Adam (Tempo) 2 10 1 0.923
        Kubica Jakub (Arrows) 4 8 0 1.000
        Grepl Jakub (Arrows) 6 3 3 0.750
        Padyšák Daniel (Kotlářka) 4 6 2 0.833
        Kovala Tomáš (Arrows) 6 5 1 0.917
        Mikš Marián (Tempo) 11 0 0 1.000
        Celkem 358 121 25 1.251