• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • KADETKY ZTRÁCEJÍ 2 BODY NA PRVNÍ PŘÍČKU V EXTRALIZE

    Aktuality - Tým: Softball U16

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • pá 20.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 21.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 27.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 28.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 29.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 5.srpen 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 10.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    Soutěž do 21 let

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR M
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO M
      Draci Draci Brno DRA M
      Eagles Eagles Praha EAG M
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT M
      Skokani Skokani Olomouc SKO M
      Technika Technika Brno TECH M
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC M
      Arrows Arrows Ostrava ARR J
      Draci Draci Brno DRA J
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT J
      Technika Technika Brno TECH J
      Eagles Eagles Praha EAG J
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO J
      Skokani Skokani Olomouc SKO J
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC J
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Divize J G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 20 17 3 0 0.850 - 172 : 88
        Arrows Ostrava 20 15 5 0 0.750 2 183 : 111
        Eagles Praha 18 10 8 0 0.500 6 160 : 159
        Cardion Hroši Brno 17 9 8 0 0.450 6.5 194 : 165
        Kotlářka Praha 19 9 10 0 0.474 7.5 115 : 167
        Technika Brno 20 9 11 0 0.450 8 170 : 147
        Skokani Olomouc 20 7 13 0 0.350 10 120 : 179
        Nuclears Třebíč 17 3 14 0 0.167 12.5 119 : 189
        Divize M G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 12 10 2 0 0.833 - 148 : 81
        Arrows Ostrava 12 8 4 0 0.667 2 127 : 80
        Cardion Hroši Brno 12 7 5 0 0.583 3 141 : 111
        Eagles Praha 12 6 6 0 0.500 4 105 : 70
        Technika Brno 12 6 6 0 0.500 4 108 : 136
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 4 0 : 0
        Nuclears Třebíč 12 3 9 0 0.214 7 57 : 144
        Kotlářka Praha 13 2 11 0 0.154 8.5 69 : 161
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2014-04-06T13:00 ne 6.4.2014 13:00 Eagles 6 : 10 Draci Krč
        2014-04-06T16:00 ne 6.4.2014 16:00 Draci 4 : 8 Eagles Krč
        2014-04-06T13:00 ne 6.4.2014 13:00 Hroši 9 : 13 Arrows Zamilec
        2014-04-13T13:00 ne 13.4.2014 13:00 Skokani 16 : 6 Eagles Skokani
        2014-04-13T13:00 ne 13.4.2014 13:00 Arrows 9 : 13 Draci Arrows
        2014-04-13T16:00 ne 13.4.2014 16:00 Arrows 5 : 8 Draci Arrows
        2014-04-13T13:00 ne 13.4.2014 13:00 Hroši 5 : 2 Nuclears Zamilec
        2014-04-13T16:00 ne 13.4.2014 16:00 Hroši 13 : 4 Nuclears Zamilec
        2014-04-13T13:00 ne 13.4.2014 13:00 Kotlářka 4 : 12 Technika Areál Markéta
        2014-04-13T16:00 ne 13.4.2014 16:00 Kotlářka 2 : 8 Technika Areál Markéta
        2014-04-20T13:00 ne 20.4.2014 13:00 Draci 7 : 5 Hroši MBS
        2014-04-20T16:00 ne 20.4.2014 16:00 Draci 3 : 1 Hroši MBS
        2014-04-20T13:00 ne 20.4.2014 13:00 Nuclears 17 : 7 Skokani Třebíč
        2014-04-20T13:00 ne 20.4.2014 13:00 Technika 7 : 22 Arrows Kraví hora
        2014-04-20T16:00 ne 20.4.2014 16:00 Technika 10 : 2 Arrows Kraví hora
        2014-04-22T18:00 út 22.4.2014 18:00 Eagles 15 : 0 Kotlářka Krč
        2014-04-24T18:00 čt 24.4.2014 18:00 Eagles 13 : 6 Kotlářka Krč
        2014-04-27T13:00 ne 27.4.2014 13:00 Eagles 3 : 5 Hroši Krč
        2014-04-27T16:00 ne 27.4.2014 16:00 Eagles 5 : 8 Hroši Krč
        2014-04-27T13:00 ne 27.4.2014 13:00 Arrows 11 : 5 Skokani Arrows
        2014-04-27T13:00 ne 27.4.2014 13:00 Kotlářka 14 : 4 Nuclears Areál Markéta
        2014-04-27T16:00 ne 27.4.2014 16:00 Kotlářka 4 : 3 Nuclears Areál Markéta
        2014-04-27T13:00 ne 27.4.2014 13:00 Technika 3 : 5 Draci Kraví hora
        2014-04-27T16:00 ne 27.4.2014 16:00 Technika 4 : 7 Draci Kraví hora
        2014-05-04T13:00 ne 4.5.2014 13:00 Eagles 12 : 2 Nuclears Krč
        2014-05-04T16:00 ne 4.5.2014 16:00 Eagles 10 : 5 Nuclears Krč
        2014-05-04T13:00 ne 4.5.2014 13:00 Arrows 12 : 6 Kotlářka Arrows
        2014-05-04T16:00 ne 4.5.2014 16:00 Arrows 1 : 7 Kotlářka Arrows
        2014-05-04T13:00 ne 4.5.2014 13:00 Hroši 14 : 22 Technika Zamilec
        2014-05-04T16:00 ne 4.5.2014 16:00 Hroši 4 : 12 Technika Zamilec
        2014-05-09T19:30 pá 9.5.2014 19:30 Draci 15 : 14 Technika MBS
        2014-05-14T16:00 st 14.5.2014 16:00 Skokani 3 : 10 Draci Skokani
        2014-05-18T16:00 ne 18.5.2014 16:00 Skokani 12 : 11 Hroši Skokani
        2014-05-18T13:00 ne 18.5.2014 13:00 Nuclears 8 : 7 Arrows Třebíč
        2014-05-18T16:00 ne 18.5.2014 16:00 Nuclears 7 : 10 Arrows Třebíč
        2014-05-21T19:30 st 21.5.2014 19:30 Draci 10 : 15 Technika MBS
        2014-05-25T13:00 ne 25.5.2014 13:00 Arrows 9 : 4 Eagles Arrows
        2014-05-25T16:00 ne 25.5.2014 16:00 Arrows 15 : 10 Eagles Arrows
        2014-05-25T13:00 ne 25.5.2014 13:00 Nuclears 1 : 17 Draci Třebíč
        2014-05-25T16:00 ne 25.5.2014 16:00 Nuclears 2 : 14 Draci Třebíč
        2014-05-25T13:00 ne 25.5.2014 13:00 Kotlářka 2 : 19 Hroši Areál Markéta
        2014-05-25T16:00 ne 25.5.2014 16:00 Kotlářka 13 : 16 Hroši Areál Markéta
        2014-05-27T19:30 út 27.5.2014 19:30 Draci 16 : 1 Nuclears MBS
        2014-06-01T14:00 ne 1.6.2014 14:00 Draci 9 : 5 Eagles MBS
        2014-06-01T17:00 ne 1.6.2014 17:00 Eagles 1 : 8 Draci MBS
        2014-06-01T13:00 ne 1.6.2014 13:00 Skokani 8 : 4 Kotlářka Skokani
        2014-06-01T16:00 ne 1.6.2014 16:00 Kotlářka 9 : 6 Skokani Skokani
        2014-06-01T12:00 ne 1.6.2014 12:00 Hroši 14 : 17 Arrows Arrows
        2014-06-01T13:00 ne 1.6.2014 13:00 Arrows 14 : 4 Hroši Arrows
        2014-06-01T16:00 ne 1.6.2014 16:00 Arrows 16 : 4 Hroši Arrows
        2014-06-01T13:00 ne 1.6.2014 13:00 Technika 12 : 9 Nuclears Kraví hora
        2014-06-01T16:00 ne 1.6.2014 16:00 Technika 16 : 6 Nuclears Kraví hora
        2014-06-08T13:00 ne 8.6.2014 13:00 Draci 7 : 6 Arrows MBS
        2014-06-08T16:00 ne 8.6.2014 16:00 Draci 3 : 10 Arrows MBS
        2014-06-08T13:00 ne 8.6.2014 13:00 Eagles 9 : 5 Skokani Krč
        2014-06-08T13:00 ne 8.6.2014 13:00 Nuclears 3 : 15 Hroši Třebíč
        2014-06-08T16:00 ne 8.6.2014 16:00 Nuclears 7 : 19 Hroši Třebíč
        2014-06-08T13:00 ne 8.6.2014 13:00 Technika 11 : 8 Kotlářka Kraví hora
        2014-06-08T16:00 ne 8.6.2014 16:00 Technika 10 : 2 Kotlářka Kraví hora
        2014-06-14T13:00 so 14.6.2014 13:00 Hroši 17 : 28 Draci Zamilec
        2014-06-15T11:00 ne 15.6.2014 11:00 Kotlářka 8 : 6 Eagles Krč
        2014-06-15T14:00 ne 15.6.2014 14:00 Kotlářka 11 : 8 Eagles Krč
        2014-06-15T13:00 ne 15.6.2014 13:00 Skokani 12 : 9 Nuclears Skokani
        2014-06-15T13:00 ne 15.6.2014 13:00 Arrows 8 : 4 Technika Arrows
        2014-06-15T16:00 ne 15.6.2014 16:00 Arrows 6 : 5 Technika Arrows
        2014-06-15T13:00 ne 15.6.2014 13:00 Hroši 3 : 6 Draci Zamilec
        2014-06-19T16:00 čt 19.6.2014 16:00 Nuclears 3 : 9 Technika Třebíč
        2014-06-19T18:00 čt 19.6.2014 18:00 Nuclears 1 : 6 Technika Třebíč
        2014-06-22T13:00 ne 22.6.2014 13:00 Skokani 2 : 5 Arrows Skokani
        2014-06-22T13:00 ne 22.6.2014 13:00 Hroši 9 : 8 Eagles Zamilec
        2014-06-22T16:00 ne 22.6.2014 16:00 Hroši 1 : 12 Eagles Zamilec
        2014-06-27T17:00 pá 27.6.2014 17:00 Draci 8 : 2 Nuclears MBS
        2014-06-28T13:00 so 28.6.2014 13:00 Draci 14 : 4 Kotlářka MBS
        2014-06-28T16:00 so 28.6.2014 16:00 Kotlářka 6 : 17 Draci MBS
        2014-07-02T12:00 st 2.7.2014 12:00 Technika 7 : 13 Eagles Kraví hora
        2014-07-02T15:00 st 2.7.2014 15:00 Technika 14 : 15 Eagles Kraví hora
        2014-07-06T13:00 ne 6.7.2014 13:00 Eagles 15 : 1 Technika Krč
        2014-07-06T16:00 ne 6.7.2014 16:00 Eagles 8 : 9 Technika Krč
        2014-07-06T13:00 ne 6.7.2014 13:00 Arrows 8 : 5 Nuclears Arrows
        2014-07-06T16:00 ne 6.7.2014 16:00 Arrows 15 : 5 Nuclears Arrows
        2014-07-06T16:00 ne 6.7.2014 16:00 Hroši 20 : 0 Skokani Zamilec
        2014-07-06T13:00 ne 6.7.2014 13:00 Kotlářka 0 : 12 Draci Areál Markéta
        2014-07-06T16:00 ne 6.7.2014 16:00 Draci 16 : 8 Kotlářka Areál Markéta
        2014-07-13T11:00 ne 13.7.2014 11:00 Draci 6 : 4 Skokani MBS
        2014-07-13T13:00 ne 13.7.2014 13:00 Nuclears 5 : 4 Eagles Třebíč
        2014-07-13T16:00 ne 13.7.2014 16:00 Nuclears 13 : 17 Eagles Třebíč
        2014-07-13T13:00 ne 13.7.2014 13:00 Kotlářka 2 : 9 Arrows Areál Markéta
        2014-07-13T13:00 ne 13.7.2014 13:00 Technika 5 : 25 Hroši Kraví hora
        2014-07-13T16:00 ne 13.7.2014 16:00 Technika 14 : 17 Hroši Kraví hora
        2014-07-18T13:00 pá 18.7.2014 13:00 Nuclears 5 : 6 Kotlářka Třebíč
        2014-07-18T16:00 pá 18.7.2014 16:00 Nuclears 14 : 7 Kotlářka Třebíč
        2014-07-20T13:00 ne 20.7.2014 13:00 Eagles 11 : 10 Arrows Krč
        2014-07-20T16:00 ne 20.7.2014 16:00 Eagles 10 : 14 Arrows Krč
        2014-07-20T13:00 ne 20.7.2014 13:00 Technika 12 : 13 Skokani Skokani
        2014-07-20T16:00 ne 20.7.2014 16:00 Skokani 0 : 14 Technika Skokani
        2014-07-20T13:00 ne 20.7.2014 13:00 Hroši 14 : 4 Kotlářka Zamilec
        2014-07-20T16:00 ne 20.7.2014 16:00 Hroši 8 : 9 Kotlářka Zamilec
        2014-07-28T15:00 po 28.7.2014 15:00 Kotlářka 8 : 5 Arrows Areál Markéta
        2014-08-17T13:00 ne 17.8.2014 13:00 Arrows 14 : 4 Kotlářka Arrows
        2014-08-17T16:00 ne 17.8.2014 16:00 Kotlářka 1 : 17 Arrows Arrows
        2014-08-17T13:00 ne 17.8.2014 13:00 Technika 7 : 2 Draci Kraví hora
        2014-08-17T16:00 ne 17.8.2014 16:00 Draci 14 : 7 Technika Kraví hora
        2014-08-24T13:00 ne 24.8.2014 13:00 Eagles 0 : 99 Nuclears Krč
        2014-08-24T16:00 ne 24.8.2014 16:00 Nuclears 99 : 0 Eagles Krč
        2014-08-24T13:00 ne 24.8.2014 13:00 Hroši 13 : 0 Skokani Zamilec
        2014-08-24T16:00 ne 24.8.2014 16:00 Skokani 2 : 10 Hroši Zamilec
        2014-08-25T13:00 po 25.8.2014 13:00 Draci 9 : 2 Kotlářka MBS
        2014-08-25T16:00 po 25.8.2014 16:00 Kotlářka 4 : 16 Draci MBS
        2014-08-31T13:00 ne 31.8.2014 13:00 Draci 6 : 3 Arrows MBS
        2014-08-31T16:00 ne 31.8.2014 16:00 Arrows 3 : 0 Draci MBS
        2014-08-31T13:00 ne 31.8.2014 13:00 Skokani 1 : 6 Eagles Skokani
        2014-08-31T16:00 ne 31.8.2014 16:00 Eagles 7 : 6 Skokani Skokani
        2014-08-31T13:00 ne 31.8.2014 13:00 Hroši 23 : 6 Nuclears Zamilec
        2014-08-31T16:00 ne 31.8.2014 16:00 Nuclears 99 : 99 Hroši Zamilec
        2014-09-06T13:00 so 6.9.2014 13:00 Eagles 99 : 0 Hroši Krč
        2014-09-06T16:00 so 6.9.2014 16:00 Hroši 0 : 99 Eagles Krč
        2014-09-06T13:00 so 6.9.2014 13:00 Arrows 6 : 2 Technika Arrows
        2014-09-06T16:00 so 6.9.2014 16:00 Technika 0 : 8 Arrows Arrows
        2014-09-07T13:00 ne 7.9.2014 13:00 Skokani 99 : 0 Nuclears Skokani
        2014-09-07T16:00 ne 7.9.2014 16:00 Nuclears 0 : 99 Skokani Skokani
        2014-09-21T12:00 ne 21.9.2014 12:00 Kotlářka 11 : 1 Technika Kotlářka
        2014-09-21T15:00 ne 21.9.2014 15:00 Technika 5 : 8 Kotlářka Kotlářka
        2014-09-27T13:00 so 27.9.2014 13:00 Arrows 9 : 8 Draci Arrows
        2014-09-28T13:00 ne 28.9.2014 13:00 Arrows 14 : 16 Draci Arrows
        2014-10-11T11:00 so 11.10.2014 11:00 Draci 5 : 4 Arrows MBS
        2014-10-11T14:00 so 11.10.2014 14:00 Draci 7 : 7 Arrows Arrows
        2014-10-13T18:00 po 13.10.2014 18:00 Arrows 9 : 1 Draci Arrows
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR ARR DRA DRA EAG EAG HRO HRO KOT KOT NUC NUC SKO SKO TECH TECH
        Arrows Ostrava
        Arrows Ostrava
        Draci Brno
        Draci Brno
        Eagles Praha
        Eagles Praha
        Cardion Hroši Brno
        Cardion Hroši Brno
        Kotlá?ka Praha
        Kotlá?ka Praha
        T?ebí? Nuclears
        T?ebí? Nuclears
        Skokani Olomouc
        Skokani Olomouc
        Technika Brno
        Technika Brno
      • Divize M DRA ARR HRO EAG TECH NUC KOT SKO
        Draci Brno 7-6
        13-9
        7-5
        28-17
        4-8
        10-6
        10-15
        5-3
        16-1
        17-1
        14-4
        17-6
        Arrows Ostrava 9-13
        6-7
        14-4
        13-9
        9-4
        10-11
        8-4
        22-7
        8-5
        7-8
        12-6
        9-2
        Cardion Hroši Brno 17-28
        5-7
        9-13
        4-14
        9-8
        5-3
        14-22
        25-5
        5-2
        15-3
        14-4
        19-2
        Eagles Praha 6-10
        8-4
        11-10
        4-9
        3-5
        8-9
        15-1
        13-7
        12-2
        4-5
        15-0
        6-8
        Technika Brno 3-5
        15-10
        7-22
        4-8
        5-25
        22-14
        7-13
        1-15
        12-9
        9-3
        11-8
        12-4
        T?ebí? Nuclears 1-17
        1-16
        8-7
        5-8
        3-15
        2-5
        5-4
        2-12
        3-9
        9-12
        14-7
        4-14
        Kotlá?ka Praha 6-17
        4-14
        2-9
        6-12
        2-19
        4-14
        8-6
        0-15
        4-12
        8-11
        14-4
        7-14
        Skokani Olomouc
        Divize J DRA ARR EAG KOT TECH HRO SKO NUC
        Draci Brno 3-10
        6-3
        8-5
        0-3
        9-5
        8-1
        16-8
        9-2
        12-0
        16-4
        15-14
        14-7
        7-4
        2-7
        3-1
        6-3
        6-4
        10-3
        8-2
        14-2
        Arrows Ostrava 5-8
        3-0
        10-3
        3-6
        15-10
        14-10
        1-7
        5-8
        17-1
        6-5
        6-2
        2-10
        8-0
        16-4
        17-14
        11-5
        5-2
        15-5
        10-7
        Eagles Praha 1-8
        5-9
        10-14
        10-15
        13-6
        8-11
        8-9
        15-14
        5-8
        9-0
        12-1
        9-0
        9-5
        7-6
        6-16
        6-1
        10-5
        0-9
        17-13
        0-9
        Kotlá?ka Praha 0-12
        4-16
        8-16
        2-9
        8-5
        1-17
        7-1
        11-8
        6-13
        2-8
        11-1
        2-10
        8-5
        13-16
        9-8
        9-6
        4-8
        4-3
        6-5
        Technika Brno 4-7
        7-2
        14-15
        7-14
        10-2
        0-8
        5-6
        2-6
        14-15
        9-8
        10-2
        5-8
        8-2
        1-11
        14-17
        12-4
        12-13
        14-0
        16-6
        6-1
        Cardion Hroši Brno 3-6
        1-3
        14-17
        4-16
        1-12
        0-9
        8-5
        0-9
        8-9
        16-13
        4-12
        17-14
        20-0
        13-0
        11-12
        10-2
        13-4
        23-6
        19-7
        Skokani Olomouc 3-10
        4-6
        2-5
        5-11
        16-6
        1-6
        5-9
        6-7
        8-4
        6-9
        0-14
        13-12
        12-11
        2-10
        0-20
        0-13
        12-9
        7-17
        T?ebí? Nuclears 2-14
        2-8
        7-10
        5-15
        13-17
        9-0
        5-10
        9-0
        5-6
        3-4
        1-6
        6-16
        7-19
        4-13
        6-23
        17-7
        9-12
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Červinka Martin (Draci) 82 25 31 8 0 1 20 6 1 11 6 3 1 0.378 0.469 0.512
        Moštěk Filip (Draci) 75 15 28 2 4 0 13 10 2 12 5 1 3 0.373 0.466 0.507
        Satoria Ondřej (Arrows) 75 29 25 5 5 1 17 10 0 12 5 2 0 0.333 0.438 0.573
        Šmoldas Martin (Arrows) 71 25 23 4 1 0 12 2 0 10 5 4 0 0.324 0.435 0.408
        Jarolím Adam (Draci) 69 20 19 4 0 0 9 5 0 8 15 2 1 0.275 0.367 0.333
        Kubica Jakub (Arrows) 69 14 17 1 0 0 15 3 2 15 11 0 4 0.246 0.381 0.261
        Tabaček Filip (Arrows) 67 11 19 3 0 0 14 4 2 6 5 5 0 0.284 0.385 0.328
        Kalábek Martin (Draci) 64 15 21 2 1 0 12 6 1 13 14 1 1 0.328 0.449 0.391
        Jareš Petr (Draci) 64 13 20 5 1 0 15 8 1 11 12 1 2 0.313 0.421 0.422
        Grepl Jakub (Arrows) 61 13 15 5 0 0 12 6 2 10 14 1 2 0.246 0.361 0.328
        Menšík Lukáš (Draci) 58 10 11 4 1 0 9 7 1 5 1 0 0 0.190 0.254 0.293
        Kocour Daniel (Draci) 57 14 16 5 0 0 14 6 0 10 11 2 3 0.281 0.406 0.368
        Regner Robert (Technika) 51 15 17 5 1 0 8 8 0 10 8 3 1 0.333 0.469 0.471
        Městka Jan (Kotlářka) 50 5 11 0 0 0 2 3 0 5 7 3 0 0.220 0.328 0.220
        Vykoukal Michael (Arrows) 49 11 21 3 0 0 15 3 1 7 3 2 0 0.429 0.517 0.490
        Juněc Tomáš (Arrows) 47 13 19 2 1 1 4 2 0 11 7 1 0 0.404 0.525 0.553
        Král Adam (Arrows) 47 10 17 2 0 0 8 2 0 2 3 0 1 0.362 0.388 0.404
        Kocour Daniel (Draci) 47 10 19 4 0 0 13 6 1 6 9 1 0 0.404 0.481 0.489
        Bartl Jan (Draci) 47 11 15 6 0 0 3 9 0 13 21 7 0 0.319 0.522 0.447
        Ovčačík Vojtěch (Arrows) 47 9 11 5 1 0 7 4 1 5 9 1 3 0.234 0.321 0.383
        Illek David (Arrows) 46 9 7 1 0 0 1 8 3 12 12 1 0 0.152 0.339 0.174
        Bílek Tomáš (Kotlářka) 45 9 14 1 1 0 3 8 0 15 5 1 0 0.311 0.492 0.378
        Ondra Tomáš (Arrows) 45 13 13 3 0 2 13 2 1 11 5 0 0 0.289 0.429 0.489
        Kollár Martin (Technika) 45 13 15 2 1 0 7 8 0 15 9 1 1 0.333 0.508 0.422
        Hajtmar Adam (Draci) 45 14 21 5 1 0 9 8 0 8 1 0 1 0.467 0.547 0.622
        Gorecki Jan (Eagles) 43 11 16 2 0 0 8 4 0 7 7 3 0 0.372 0.491 0.419
        Blažka Ondřej (Kotlářka) 42 13 13 2 2 0 6 5 1 9 7 3 0 0.310 0.463 0.452
        Komorous Jiří (Kotlářka) 42 12 13 3 0 0 3 5 1 7 5 0 1 0.310 0.408 0.381
        Městka Jan (Kotlářka) 41 3 12 2 0 0 5 0 1 2 7 0 0 0.293 0.326 0.341
        Bužga Matěj (Eagles) 40 11 11 2 2 0 5 3 1 2 3 0 0 0.275 0.310 0.425
        Lovecký Adam (Kotlářka) 40 7 8 1 0 0 5 3 0 3 6 4 0 0.200 0.319 0.225
        Červinka Martin (Draci) 40 9 12 2 2 0 5 3 0 4 2 1 1 0.300 0.378 0.450
        Moštěk Filip (Draci) 39 11 19 3 3 0 9 13 0 8 2 2 1 0.487 0.592 0.718
        Vítek Adam (Arrows) 39 9 13 4 1 0 7 2 2 8 7 0 0 0.333 0.447 0.487
        Kachurka Aliaksei (Eagles) 39 9 13 4 0 0 7 7 0 0 3 0 0 0.333 0.333 0.436
        Velešík Tomáš (Skokani) 37 6 10 0 1 0 2 7 1 7 0 0 0 0.270 0.386 0.324
        Kubica Jakub (Arrows) 37 6 10 0 0 0 4 2 1 7 3 0 1 0.270 0.386 0.270
        Vašourek František (Draci) 36 8 10 4 0 1 4 1 0 3 7 0 0 0.278 0.333 0.472
        Vykoukal Marko (Arrows) 36 8 12 2 1 0 7 0 0 5 5 1 0 0.333 0.429 0.444
        Zikmund Marek (Kotlářka) 36 5 5 0 0 0 4 0 0 5 11 0 0 0.139 0.244 0.139
        Klenot Josef (Eagles) 36 7 9 2 0 0 6 6 2 1 3 0 0 0.250 0.270 0.306
        Obst Jan (Kotlářka) 36 8 14 1 0 0 4 7 0 4 5 0 1 0.389 0.450 0.417
        Trávník Kryštof (Technika) 35 7 11 3 0 0 5 4 2 5 3 0 0 0.314 0.400 0.400
        Hudák Filip (Draci) 35 8 11 3 0 0 4 0 0 5 7 0 0 0.314 0.400 0.400
        Satoria Ondřej (Arrows) 34 10 13 2 0 0 3 5 1 3 2 2 0 0.382 0.462 0.441
        Bartl Jan (Draci) 34 16 15 1 2 0 4 12 1 7 10 6 0 0.441 0.596 0.588
        Uhnavý Jakub (Eagles) 34 5 7 1 0 0 5 1 1 2 5 3 1 0.206 0.308 0.235
        Mencl Pavel (Eagles) 34 10 10 1 0 0 3 2 0 1 6 4 0 0.294 0.385 0.324
        Bílek Tomáš (Kotlářka) 34 4 9 0 0 0 2 2 0 1 3 0 0 0.265 0.286 0.265
        Hajtmar Adam (Draci) 34 9 10 4 1 0 5 3 0 1 0 1 1 0.294 0.333 0.471
        Smola Filip (Kotlářka) 34 7 9 2 0 0 4 3 0 7 3 1 0 0.265 0.405 0.324
        Bužga Matěj (Eagles) 34 10 9 2 0 0 4 8 0 3 5 0 0 0.265 0.324 0.324
        Poledna Martin (Skokani) 34 8 8 1 2 0 1 6 0 9 5 0 1 0.235 0.395 0.382
        Regner Robert (Technika) 33 7 11 0 0 0 4 8 0 5 4 3 0 0.333 0.463 0.333
        Rovný Jan (Draci) 33 8 9 2 0 0 7 1 0 3 6 1 0 0.273 0.351 0.333
        Komorous Jiří (Kotlářka) 33 9 10 2 0 0 3 4 0 8 5 0 0 0.303 0.439 0.364
        Lázníček Matěj (Skokani) 33 12 13 4 1 0 3 4 0 4 0 0 0 0.394 0.459 0.576
        Kollár Martin (Technika) 32 16 13 4 0 0 9 5 0 13 7 3 0 0.406 0.604 0.531
        Schwarz Pavel (Skokani) 32 6 5 0 0 0 4 3 0 11 3 1 1 0.156 0.386 0.156
        Gorecki Jan (Eagles) 32 6 7 1 0 0 2 4 0 2 3 2 0 0.219 0.306 0.250
        Mencl Matěj (Eagles) 32 9 8 0 0 0 2 3 0 4 2 0 0 0.250 0.333 0.250
        Lovecký Adam (Kotlářka) 31 3 5 1 1 0 4 3 0 6 8 4 0 0.161 0.366 0.258
        Dvořák Martin (Hroši) 31 9 13 1 0 0 7 10 0 5 3 0 0 0.419 0.500 0.452
        Toman Jakub (Kotlářka) 31 2 3 0 0 0 2 1 0 4 7 0 0 0.097 0.200 0.097
        Opršal Martin (Hroši) 31 7 7 1 1 0 1 1 0 5 9 1 0 0.226 0.351 0.323
        Sláma Marek (Hroši) 31 8 6 0 1 0 2 4 0 3 3 0 0 0.194 0.265 0.258
        Trávník Kryštof (Technika) 30 6 7 1 0 0 3 5 1 3 7 0 0 0.233 0.303 0.267
        Musil Šimon (Arrows) 30 11 8 0 0 0 8 3 1 7 3 1 0 0.267 0.421 0.267
        Šmoldas Martin (Arrows) 30 9 11 3 0 0 10 1 1 5 2 0 0 0.367 0.457 0.467
        Rovný Jan (Draci) 30 8 10 1 0 0 6 0 1 5 6 0 0 0.333 0.429 0.367
        Pantůček Michal (Nuclears) 30 13 14 3 2 0 8 14 3 4 2 3 0 0.467 0.568 0.700
        Podzimek Jakub (Eagles) 30 5 6 2 1 0 6 1 1 3 6 2 0 0.200 0.314 0.333
        Hynek Tomáš (Technika) 30 5 7 2 0 0 2 2 0 5 6 1 0 0.233 0.361 0.300
        Kaplan Jakub (Arrows) 30 10 8 1 0 1 7 4 0 3 3 2 0 0.267 0.371 0.400
        Kania Richard (Eagles) 29 6 8 0 2 0 5 3 1 2 7 1 1 0.276 0.344 0.414
        Schwarz Ondřej (Skokani) 29 7 13 0 3 0 7 6 0 6 2 1 0 0.448 0.556 0.655
        Pospíšil Vojtěch (Draci) 29 6 5 2 0 0 1 3 0 3 11 1 0 0.172 0.273 0.241
        Grepl Jakub (Arrows) 29 7 6 1 1 0 4 1 0 7 2 0 0 0.207 0.361 0.310
        Bárta Kryštof (Eagles) 29 2 5 1 0 0 1 0 0 2 4 0 0 0.172 0.226 0.207
        Voženílek Jakub (Eagles) 29 6 8 1 0 0 4 5 1 4 7 0 0 0.276 0.364 0.310
        Vrba Vojtěch (Skokani) 29 4 8 0 0 0 4 1 0 5 11 0 0 0.276 0.382 0.276
        Vohánka David (Eagles) 29 13 12 1 0 0 5 6 0 2 1 1 0 0.414 0.469 0.448
        Ondra Tomáš (Arrows) 29 10 13 2 1 2 10 1 1 4 2 2 0 0.448 0.543 0.793
        Toman Jakub (Kotlářka) 28 2 2 0 0 0 0 0 0 4 9 0 0 0.071 0.188 0.071
        Brabec Matěj (Technika) 28 8 7 3 0 0 7 3 0 1 4 1 0 0.250 0.300 0.357
        Hudák Filip (Draci) 28 8 7 0 0 0 6 1 0 6 7 0 0 0.250 0.382 0.250
        Janderka Petr (Hroši) 28 8 10 0 1 0 4 5 1 1 7 0 0 0.357 0.379 0.429
        Kelar Sebastian (Technika) 28 6 6 1 1 0 6 4 1 2 5 2 0 0.214 0.313 0.321
        Václavek Tadeáš (Skokani) 28 5 7 2 0 0 4 3 0 5 4 0 0 0.250 0.364 0.321
        Neufinger Lukáš (Hroši) 27 5 8 0 0 0 3 3 0 3 2 0 0 0.296 0.367 0.296
        Mencl Pavel (Eagles) 27 5 8 2 1 0 4 1 0 3 1 0 0 0.296 0.367 0.444
        Vinický Matyáš (Eagles) 26 4 7 1 1 0 4 4 0 6 3 1 0 0.269 0.424 0.385
        Ondráček Michal (Draci) 26 6 12 1 2 0 9 4 0 3 1 0 0 0.462 0.517 0.654
        Krampol Jiří (Hroši) 26 4 9 2 1 0 8 2 0 2 5 2 0 0.346 0.433 0.500
        Trunkát Lukáš (Technika) 26 7 9 3 0 0 10 6 0 8 3 0 0 0.346 0.500 0.462
        Podzimek Jakub (Eagles) 25 7 6 1 0 0 7 1 0 7 5 0 0 0.240 0.406 0.280
        Pacal Stanislav (Nuclears) 25 3 6 1 0 0 2 1 1 3 9 3 0 0.240 0.387 0.280
        Pixa Patrik (Technika) 25 6 3 1 0 0 1 1 0 4 9 2 0 0.120 0.290 0.160
        Jareš Petr (Draci) 25 8 7 0 0 0 5 3 0 4 2 0 0 0.280 0.379 0.280
        Holub Lukáš (Technika) 25 4 5 1 0 0 3 5 0 5 6 0 0 0.200 0.333 0.240
        Ovčačík Vojtěch (Arrows) 25 5 8 1 0 0 3 2 0 0 8 1 0 0.320 0.346 0.360
        Pixa Patrik (Technika) 25 7 9 2 0 0 2 2 0 6 11 1 0 0.360 0.500 0.440
        Krampol Jiří (Hroši) 25 4 8 1 1 0 4 1 1 6 6 0 0 0.320 0.452 0.440
        Kania Richard (Eagles) 25 5 7 2 0 0 3 6 0 4 4 1 0 0.280 0.400 0.360
        Prchal Miroslav (Nuclears) 25 4 9 1 0 0 1 1 1 2 6 1 0 0.360 0.429 0.400
        Celkem 3950 934 1176 204 58 9 623 424 50 597 594 119 34 0.298 0.403 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Bělunek Matěj (Arrows) 51.3  258 234 66 46 34 23 34 0 2 1 1 0 0 5.96 0.00 0.00
        Klaška Pavel (Kotlářka) 41.0  217 178 63 45 34 30 29 1 3 9 4 0 0 7.46 0.00 0.00
        Ondra Tomáš (Arrows) 48.0  205 183 46 21 17 16 47 0 0 1 1 1 0 3.19 0.00 0.00
        Trávník Kryštof (Technika) 40.7  195 158 32 27 9 30 52 0 3 4 1 0 0 1.99 0.00 0.00
        Hon Ondřej (Arrows) 37.7  193 162 50 36 28 22 23 1 3 8 3 0 0 6.69 0.00 0.00
        Jukl Václav (Draci) 40.0  176 151 30 22 15 18 15 0 0 4 2 0 0 3.38 0.00 0.00
        Cihlář Josef (Kotlářka) 35.3  174 144 32 25 23 19 34 0 0 10 4 1 0 5.86 0.00 0.00
        Podzimek Jakub (Eagles) 33.3  174 148 40 41 20 24 27 2 1 0 4 0 0 5.40 0.00 0.00
        Bárta David (Eagles) 35.0  166 147 29 25 15 15 35 0 1 4 2 1 0 3.86 0.00 0.00
        Vykoukal Marko (Arrows) 38.3  149 134 27 13 11 6 39 1 0 3 0 1 0 2.58 0.00 0.00
        Jukl Václav (Draci) 30.0  143 121 32 27 20 18 19 0 0 2 2 0 0 6.00 0.00 0.00
        Václavek Tadeáš (Skokani) 27.0  138 123 28 24 17 10 8 0 0 3 4 0 0 5.67 0.00 0.00
        Rovný Jan (Draci) 27.3  126 108 27 13 10 17 18 2 1 1 0 0 0 3.29 0.00 0.00
        Bílek Jan (Kotlářka) 15.0  122 89 42 62 37 23 6 1 0 9 4 0 0 22.20 0.00 0.00
        Hřib Jan (Hroši) 22.0  119 103 23 30 12 8 23 0 0 8 2 0 0 4.91 0.00 0.00
        Obst Jan (Kotlářka) 18.7  119 93 34 42 24 19 13 0 0 5 1 0 0 11.57 0.00 0.00
        Jozek Pavel (Nuclears) 24.0  114 109 28 23 8 3 18 0 0 2 2 2 0 3.00 0.00 0.00
        Skoták Přemysl (Skokani) 21.0  114 97 26 28 19 16 30 0 0 1 2 0 0 8.14 0.00 0.00
        Regner Robert (Technika) 22.0  106 92 23 18 13 7 16 0 1 7 1 1 0 5.32 0.00 0.00
        Lovecký Adam (Kotlářka) 19.0  104 80 15 24 10 21 20 0 0 2 1 0 0 4.74 0.00 0.00
        Pacal Stanislav (Nuclears) 21.3  102 93 26 14 9 6 5 0 0 3 3 1 0 3.80 0.00 0.00
        Dědek Matěj (Eagles) 19.3  100 90 21 23 10 9 15 0 1 0 3 0 0 4.66 0.00 0.00
        Holub Lukáš (Technika) 17.3  97 72 16 25 20 22 26 1 7 3 1 0 0 10.38 0.00 0.00
        Janíček Lukáš (Draci) 18.3  94 76 20 17 12 17 11 2 1 0 0 0 0 5.89 0.00 0.00
        Burian Radek (Technika) 18.3  92 66 16 14 11 25 21 1 0 0 0 0 0 5.40 0.00 0.00
        Čapka Filip (Draci) 20.3  92 79 21 12 9 8 21 0 0 4 2 0 0 3.98 0.00 0.00
        Šedý Radim (Draci) 18.3  90 67 13 8 5 21 14 0 2 0 0 0 0 2.45 0.00 0.00
        Lovecký Adam (Kotlářka) 13.7  88 71 26 29 17 14 9 0 1 1 2 1 0 11.20 0.00 0.00
        Doležal Dominik (Nuclears) 14.7  82 59 26 21 16 15 7 0 1 8 2 0 0 9.82 0.00 0.00
        Král Adam (Arrows) 17.7  81 67 13 15 1 11 18 0 0 1 2 0 0 0.51 0.00 0.00
        Mazura Jiří (Nuclears) 12.7  81 64 21 22 14 13 7 0 1 3 2 0 0 9.95 0.00 0.00
        Šedý Radim (Draci) 14.7  80 59 17 14 12 20 8 1 0 1 0 0 0 7.36 0.00 0.00
        Janderka Petr (Hroši) 11.3  78 61 23 28 9 9 0 0 2 5 2 1 0 7.15 0.00 0.00
        Celkem 844.5  4269 3578 952 834 521 535 668 13 31 113 60 10 0 5.55 10.15 1.76
      • Jméno hráče PO A E FA
        Jareš Petr (Draci) 159 7 3 0.982
        Vykoukal Michael (Arrows) 104 3 1 0.991
        Menšík Lukáš (Draci) 90 11 5 0.953
        Červinka Martin (Draci) 38 57 7 0.931
        Bílek Tomáš (Kotlářka) 80 15 6 0.941
        Juněc Tomáš (Arrows) 93 6 1 0.990
        Kubica Jakub (Arrows) 32 47 8 0.908
        Illek David (Arrows) 74 3 3 0.963
        Hynek Tomáš (Technika) 73 2 4 0.949
        Kollár Martin (Technika) 59 16 3 0.962
        Šmoldas Martin (Arrows) 39 32 6 0.922
        Městka Jan (Kotlářka) 61 9 7 0.909
        Uhnavý Jakub (Eagles) 74 2 1 0.987
        Velešík Tomáš (Skokani) 65 7 4 0.947
        Kachurka Aliaksei (Eagles) 62 9 4 0.947
        Regner Robert (Technika) 47 21 3 0.958
        Hajtmar Adam (Draci) 27 31 10 0.853
        Gorecki Jan (Eagles) 41 15 7 0.889
        Kollár Martin (Technika) 49 8 4 0.934
        Červinka Martin (Draci) 15 39 6 0.900
        Jarolím Adam (Draci) 23 29 8 0.867
        Pantůček Michal (Nuclears) 17 35 7 0.881
        Illek David (Arrows) 54 2 0 1.000
        Rovný Jan (Draci) 41 11 2 0.963
        Kaplan Jakub (Arrows) 43 8 3 0.944
        Krampol Jiří (Hroši) 48 2 4 0.926
        Krampol Jiří (Hroši) 49 1 3 0.943
        Prchal Miroslav (Nuclears) 39 7 7 0.868
        Vašourek František (Draci) 48 3 1 0.981
        Jareš Petr (Draci) 48 4 0 1.000
        Satoria Ondřej (Arrows) 46 6 0 1.000
        Městka Jan (Kotlářka) 48 1 3 0.942
        Vrba Vojtěch (Skokani) 44 1 6 0.882
        Tabaček Filip (Arrows) 13 31 7 0.863
        Celkem 1843 481 144 1.170