Vytisknout

Ostravští baseballisté potěšili domácí fanoušky vítězstvím, body potvrdili i v Brně

Napsal Jiří Maléř |

Čtrnácté a patnácté vítězství, si připsali tento pátek a sobotu baseballisté Arrows Ostrava. Nejprve si před domácími fanoušky poradili s týmem brněnských Hrochů, přesvědčivě 9:2. Ostravští pak zvládli i sobotní odvetu na hřišti Hrochů, která přinesla napínavý souboj nadhazovačů a konečné, těsné vítězství Arrows 2:1.

Páteční zápas v Ostravě byl až do 4. směny vyrovnaný. Když ve druhé směně dokázali ostravští získat první bod, na který Hroši zareagovali až ve čtvrté směně. Pátá směna však přinesla první homerun Camerona Russe v dresu Arrows a hned za dva body. Vedení pak naši borci stvrdili v sedmé směně dalšími čtyřmi body. Zbytek zápasu už ostravští v klidu kontrolovali a vše završil další dvoubodový homerun, tentokráte z pálky Tomáše Juňce. Hráči Arrows tak potěšili domácí fanoušky vítězstvím nad brněnskými Hrochy 9:2.

Oba týmy proti sobě znovu nastoupily hned v sobotu, tentokrát však na hřišti Hrochů a šlo především o souboj nadhazovačů. Brněnský Tim Brown, stejně jako náš Boris Bokaj mazali jednoho pálkaře za druhým. Arrows si drželi těsný náskok z druhé směny po celý zápas, v deváté směně se našim hráčům podařilo přidat ještě jeden bod. Domácí Hroši již dokázali výsledek jen korigovat, a tak si hráči Arrows připsali další cenné vítězství a potvrdili svou druhou pozici v tabulce extraligy.

Další utkání ostravských baseballistů bude spojeno s doprovodným programem pro celé rodiny.

Arrows – Olympia Blansko: OZO Day – den čistoty 26. května od 17:00 hod.

Akce bude spojena se společností OZO a dalšími firmami, které se starají o čistotu našeho města. Malí i velcí si budou moci vyzkoušet ovládání popelářského vozu, chybět nebudou soutěže zaměřené na třídění odpadu nebo bubenická show na odpadkové koše. Navíc od tohoto data budou v Arrows parku ve venkovních stáncích zavedeny vratné kelímky a celý klub se aktivně zapojí do třídění odpadu. Od 19:00 hodin pak začíná extraligový zápas mezi Arrows a Olympií Blansko. Na všechny se těší kolektiv Arrows parku.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře