Vytisknout

Hráči Arrows ukázali krásu baseballu a potěšili fanoušky

Napsal Jiří Maléř |

V rámci extraligy se hráči Arrows utkali tento pátek s týmem Olympia Blansko a utkání ukončili už v páté směně, když vedli 15:0. Fanoušci se tak bavili hned dvakrát, jednak předzápasovým programem nazvaným OZO Day a potom skvělou hrou, která představila všechny krásy baseballu.

Od pěti hodin začal v Arrows parku předzápasový program, akce s názvem OZO Day přiblížila malým i velkým práci firem, které se starají o čistotu města. Děti si mohly zasoutěžit, vyfotit se s popelářským autem nebo si užít originální bubenickou šou, která celé odpoledne pořádně rozparádila a snad navnadila, k až exhibičnímu výkonu, také domácí baseballisty.

Hráči Arrows nastoupili od sedmi hodin proti týmu Olympia Blansko, slavnostního nadhozu se ujal starosta Ostravy - Poruby Ing. Petr Mihálik, na kopci nezaváhal a ve stejném duchu pak pokračovali i hráči. Ondra Satoria hned v první směně vyprovodil pálkaře hostů po několika minutách a bez jediného hitu. Stejně suverénně si počínal po celý zbytek zápasu, když soupeři nedovolil jeden jediný hit. Velká gratulace.

Na Ondrův výkon pak navázala celá útočná řada, hráči pálili jeden míč za druhým, navíc hity dokázali úspěšně proměňovat v body. Legenda klubu, člen hrajícího trenérského dua Aleš Navrátil a rovněž Cameron Russ si připsali do své sbírky další homerun. K vidění bylo mnoho dvou metových odpalů. Domácí baseballisté nenechali fanoušky vůbec vydechnout, každá směna byla velká baseballová šou, která nakonec skončila vítězstvím 15:0, když tohoto skóre naši borci dosáhli už v páté směně a rozhodčí zápas předčasně ukončili.

Znovu se domácím fanouškům hráči Arrows představí už tuto neděli 28. května. Od 16:00 hodin nastoupí v Arrows parku na ulici Průběžná opět proti hráčům Olympia Blansko. Všechny srdečně zveme, přijďte si užít extraligový baseball a vytvořit našim hráčům domácí sportovní atmosféru.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře