Vytisknout

Hráči Arrows s Blanskem nezaváhali, nyní je čeká těžká Technika Brno, poprvé už dnes

Napsal Jiří Maléř |

Ke třem vzájemným utkáním nastoupili o uplynulém víkendu hráči Arrows Ostrava proti týmu Olympia Blansko. Dvakrát se představili před domácími fanoušky, v pátek v rámci OZO Day a po druhé pak v neděli. Mezitím si v sobotu zajeli k zápasu na hřiště Blanska. Ve všech utkáních potvrdili naši borci roli favorita, když celkové skóre ze tří zápasů vyznělo 33:3, jednotlivé zápasy pak 15:0, 8:1 a 10:2 pro ostravské borce.

Nyní čeká baseballisty Arrows těžší oříšek, a sice Technika Brno, které v extraligové tabulce patří třetí místo a dýchají tak našim hráčům na záda. První vzájemné utkání tohoto kola sehrají oba týmy na hřišti Arrows a to dnes, ve středu 31. května od 19:30 hodin.

Druhé vzájemné utkání proběhne v Areálu Arrows parku tento pátek 2. června, zápas začíná v 19:30, ale opět bude obohacen o doprovodný program pro celé rodiny. Tentokráte se můžete těšit na Odpoledne s Policií České republiky, chybět nebude ukázka techniky a výstroje, dynamická ukázka zásahu policistů i ukázka výcviku a práce se služebními psy. Doprovodný program startuje od 17:00 hodiny. Na všechny se moc těšíme v areálu Arrows parku na ulici Průběžná v Ostravě-Porubě.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře