Vytisknout

Po boji Arrows uhájili druhé místo, odveta s Technikou už tento pátek v Ostravě

Napsal Jiří Maléř |

Na hřiště proti sobě nastoupily druhý a třetí tým extraligové tabulky. V napínavém utkání nakonec dokázali poměrem 4:2 zvítězit ostravští Arrows. Znovu se oba týmy utkají už tento pátek v Ostravě. Fanoušci, kteří si najdou cestu do Arrows parku se navíc mohou těšit na předzápasový doprovodný program. Odpoledne s Policií České republiky startuje už v 17:00 hodin, další baseballová bitva pak v 19:30.

Utkání se původně mělo hrát na hřišti brněnské Techniky, to však nebylo možné, a tak se oba týmy dohodly, že se bude hrát v Ostravě, kde místní Arrows nastoupili netradičně v pozici hostů. Zápas sliboval zajímavou a napínavou podívanou a všichni, kteří přišli, se jí skutečně dočkali. Arrows, přesto, že v roli hostů, začali útočně a hned v první směně se ujali vedení, jedna nula. Na světelné tabuli, však díky kvalitním výkonům nadhazovačů, za Arrows nastoupil Ondra Satoria a za Techniku John Hussey, vydržel až do šesté směny. V té ostravští přidali další bod, ale hráči Techniky dokázali také bodovat a snížit opět na rozdíl jediného bodu. Rozhodnutí tak přinesla až osmá směna, v té si Arrows doběhli pro dva body, zvýšili na 4:1 a domácí technika už v poslední směně dokázala jen korigovat na konečných 4:2 pro Arrows.

„Těžký zápas. Výborně házeli oba nadhazovači, jak náš Ondra Satoria, který nás držel v zápase, tak jejich Hussey. Rozhodla naše dobrá hra v obraně, Technika se naopak v poli dopustila několika erorů, my jsme tak využili nabídnuté šance a dotáhli utkání k vítězství. Nyní se už připravujeme na páteční odvetu a věřím, že nás naši fanoušci opět poženou vpřed. Pomohli nám i ve středu, když jsme na našem hřišti nastupovali v pozici hostů, ale tribuna nenechala nikoho na pochybách, kdo je v Arrows parku doma. Všem co přišli, patří náš dík,“ neskrýval radost jak z výhry, tak z podpory fanoušků manažer Arrows Ostrava Boris Bokaj.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře