Vytisknout

Baseballisté Arrows poskočili na průběžné první místo a znovu bavili i předzápasovým programem

Napsal Jiří Maléř |

Dvě vítězství nad Technikou Brno si uplynulou středu a pátek připsali extraligoví baseballisté Arrows. Dostali se tak na bilanci devatenácti výher a čtyř porážek. Vzhledem k tomu, že aktuální mistr Draci Brno, zaváhal a ke dvěma porážkám v sezóně právě od Arrows si připsal tři s dalšími soupeři a má již pět proher, patří nově průběžné první místo právě ostravským. Fanoušci baseballu si tak v Ostravě užili jak další vítězství, tak odpoledne s Policií České republiky, kde nechyběla ukázka policejních vozidel i výzbroje, výcvik a zásah služebních psů nebo soutěže pro malé i velké.

Cestu do Arrows parku si v pátek 2. června našlo na sedm stovek návštěvníků. Předzápasový program tentokráte patřil Policii České republiky. Děti si tak mohly zblízka prohlédnout policejní vozy, vyzkoušet si mluvit přes ampliony, nebo si prohlédnout výzbroj a výstroj policistů. Třešničkou na dortu celého programu pak byla dynamická ukázka výcviku a zásahu služebních psů, která byla po zásluze odměněna velkým potleskem.

Poté už návštěvníci Arrows parku tleskali jen ostravským baseballistům. Ti v týdnu podruhé nastoupili proti hráčům Techniky Brno. Na kopec se tentokráte postavil Joe Goodman a navázal na vynikající výkon Ondry Satorii ze středečního zápasu. Už v první směně využili ostravští hráči chyby hostů a dostali se do vedení 1:0. Po čtvrté směně to už bylo 3:1 pro Arrows, výrazně tomu pomohly dvě mety zdarma. Dva domácí dvoumetrové odpaly přinesla šestá směna, postarali se o ně Michael Vykoukal a Jakub Grepl a byl z toho další bod pro Arrows. Naposledy se skóre v zápase měnilo v sedmé směně, když hosté dokázali snížit na konečných 4:2.

Nabitý program baseballové extraligy pokračuje, hráči Arrows jedou ve středu na hřiště Olympie Blansko a v sobotu pak odehrají dva zápasy v Praze s Kotlářkou. Domácím fanouškům se dobře rozjetí ostravští hráči představí znovu v pátek 16. června, kdy doma přivítají Eagles. Pro všechny bude navíc znovu přichystán i předzápasový program, těšit se tentokráte můžete na Odpoledne s Městskou policií. Chybět nebude výstava techniky, laserová střelnice a především ukázka zásahu strážníků na koních. Program začíná v 17:00 hodin, utkání s Eagles pak bude odpáleno v 19:30. Oba soupeři se v Arrows parku znovu utkají v sobotu 17. června, tentokráte už od 13:00 hodin.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře