• osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Bronzové STB!!! Aneb Veteráni Arrows se neztratili !

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
  • Australanka na Arrows

    Aktuality

    Číst dál...
    
    • so 22.září 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 29.září 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • 22.září - 23.září 2018

      3. česká softballová liga žen
      Finálový turnaj (o 1.-6.místo)
    • so 22.září 2018 15:00

      EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
    • so 29.září 2018 06:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • so 29.září 2018 07:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18
    • pá 5.říjen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows - Draci

    SABE Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Bongo Bongo Liberec BON
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Eagles Eagles Praha EAG
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Praotci Praotci Roudnice ROU
      Red Crayfish Rakovník Red Crayfish RAK
      Rytíři Rytíři Trutnov RTR
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Hluboká Sokol Hluboká SOK
      Sparks Sparks Mladé Buky Spar
      Technika Technika Brno TECH
      Tempo C Tempo Titans C TEM
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Wolfs Wolfs Domažlice DOM
      Draci Draci Brno DRA
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      • Čtvrtfinále
        Sokol Hluboká 0
        Draci Brno 1
        Technika Brno 1
        Eagles Praha 0
        Arrows Ostrava 1
        Kotlářka Praha 0
        Skokani Olomouc 0
        Cardion Hroši Brno 1
        2. kolo
        Old Boys Praha 0
        Skokani Olomouc 1
        Sokol Hluboká 1
        Tempo Titans Praha 0
        Praotci Roudnice 0
        Arrows Ostrava 1
        Tempo Titans C 0
        Kotlářka Praha 1
        Cannibals Šumperk 0
        Draci Brno 1
        Wolfs Domažlice 0
        Cardion Hroši Brno 1
        Rakovník Red Crayfish 0
        Technika Brno 1
        Rytíři Trutnov 0
        Eagles Praha 1
        1. kolo
        Praotci Roudnice 1
        Třebíč Nuclears 0
        Sparks Mladé Buky 0
        Sokol Hluboká 1
        Old Boys Praha 1
        Olympia Blansko 0
        Rakovník Red Crayfish 1
        Bongo Liberec 0
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Bongo Liberec 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cannibals Šumperk 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Old Boys 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Praotci Roudnice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rakovník Red Crayfish 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rytíři Trutnov 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sokol Hluboká n./V. 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sparks Mladé Buky 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans C 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Wolfs Domažlice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2013-05-01T14:00 st 1.5.2013 14:00 Old Boys 15 : 5 Olympia Krč
        2013-05-01T13:00 st 1.5.2013 13:00 Red Crayfish 14 : 13 Bongo Jablonec
        2013-05-01T14:00 st 1.5.2013 14:00 Praotci 12 : 11 Nuclears Roudnice
        2013-05-01T14:00 st 1.5.2013 14:00 Sparks 5 : 9 Hluboká Mladé Buky
        2013-05-26T11:00 ne 26.5.2013 11:00 Old Boys 8 : 11 Skokani Krč
        2013-06-30T14:00 ne 30.6.2013 14:00 Hluboká 13 : 2 Tempo Hluboká
        2013-06-30T14:00 ne 30.6.2013 14:00 Cannibals 1 : 11 Draci Šumperk
        2013-06-30T11:00 ne 30.6.2013 11:00 Red Crayfish 2 : 23 Technika Louny
        2013-06-30T14:00 ne 30.6.2013 14:00 Praotci 1 : 12 Arrows Roudnice
        2013-06-30T14:00 ne 30.6.2013 14:00 Rytíři 3 : 30 Eagles Trutnov
        2013-07-01T17:00 po 1.7.2013 17:00 Tempo C 0 : 99 Kotlářka Tempo
        2013-08-04T11:00 ne 4.8.2013 11:00 Wolfs 1 : 20 Hroši Domažlice
        2013-08-17T14:00 so 17.8.2013 14:00 Arrows 6 : 5 Kotlářka Arrows
        2013-08-18T14:00 ne 18.8.2013 14:00 Hluboká 0 : 11 Draci Hluboká
        2013-08-18T14:00 ne 18.8.2013 14:00 Technika 10 : 2 Eagles Kraví hora
        2013-09-04T17:00 st 4.9.2013 17:00 Skokani 5 : 16 Hroši Skokani
        2013-09-27T15:00 pá 27.9.2013 15:00 Draci 21 : 5 Hroši MBS
        2013-09-27T15:00 pá 27.9.2013 15:00 Arrows 1 : 8 Technika Kraví hora
        2013-09-28T10:00 so 28.9.2013 10:00 Arrows 6 : 3 Hroši MBS
        2013-09-28T14:00 so 28.9.2013 14:00 Draci 13 : 3 Technika MBS
        2013-09-29T10:00 ne 29.9.2013 10:00 Arrows 8 : 4 Technika MBS
        2013-09-29T14:00 ne 29.9.2013 14:00 Draci 6 : 5 Arrows MBS
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR BON SUM DRA EAG SOK HRO KOT NUC OLD BLA ROU RAK RTR SKO Spar TECH TEM TEM DOM
        Arrows Ostrava
        Bongo Liberec
        Cannibals Šumperk
        Draci Brno
        Eagles Praha
        Sokol Hluboká
        Cardion Hroši Brno
        Kotlá?ka Praha
        T?ebí? Nuclears
        Old Boys Praha
        Olympia Blansko
        Praotci Roudnice
        Rakovník Red Crayfish
        Rytí?i Trutnov
        Skokani Olomouc
        Sparks Mladé Buky
        Technika Brno
        Tempo Titans Praha
        Tempo Titans C
        Wolfs Domažlice
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Zdražil Martin (Skokani) 5 1 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0.400 0.400 0.400
        Čech Petr (Arrows) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0.200
        Drong Martin (Arrows) 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.600 0.600 0.600
        Malík Jakub (Arrows) 5 1 1 1 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0.200 0.200 0.400
        Kruml Petr (Tempo) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0.000
        Vít Tomáš (Olympia) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.250 0.250 0.250
        Václavek Tadeáš (Skokani) 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.250 0.250 0.250
        Šusta Petr (Tempo) 4 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0.750 0.750 1.000
        Ondra Tomáš (Arrows) 4 1 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 0.250 0.400 1.000
        Němec Jaroslav (Olympia) 4 2 3 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0.750 0.750 0.750
        Navrátil Aleš (Arrows) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0.250 0.400 0.250
        Moule Cameron (Skokani) 4 0 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.500 0.500 0.750
        Lázníček Matěj (Skokani) 4 1 2 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0.500 0.600 0.500
        Antoš Ondřej (Skokani) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.250 0.250 0.250
        Kaplan Jakub (Arrows) 4 0 2 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0.500 0.600 0.500
        Komprda Michal (Olympia) 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.250 0.250 0.250
        Juněc Tomáš (Arrows) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 4 0 0 0.000 0.200 0.000
        Šustal Jiří (Olympia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Konopiský Karel (Olympia) 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.333 0.333 0.667
        Šejnoha Radim (Olympia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.000 0.000 0.000
        Kočí Václav (Tempo) 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0.000 0.000 0.000
        Barták Filip (Olympia) 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0.333 0.333 0.333
        Novák Martin (Tempo) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0.000
        Suchánek Eduard (Tempo) 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.333 0.333 0.333
        Čuhel Lubomír (Tempo) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Vinický Matyáš (Tempo) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0.000 0.000 0.000
        Doležel Vojtěch (Skokani) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.333 0.500 0.333
        Utěšený Jan (Skokani) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.000 0.250 0.000
        Truesdale Joe (Arrows) 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.500 0.667 0.500
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0.000 0.500 0.000
        Kubovčík Martin (Arrows) 2 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0.000 0.500 0.000
        Farkaš David (Olympia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0.000 0.000 0.000
        Medřický Robert (Tempo) 2 2 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0.000 0.500 0.000
        Voják Jakub (Skokani) 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0.500 0.750 0.500
        Celkem 117 17 31 4 0 1 10 7 0 14 26 2 1 0.265 0.351 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Drong Martin (Arrows) 9.0  46 38 11 5 3 5 9 0 0 2 0 1 0 3.00 0.00 0.00
        Šimek Jiří (Skokani) 4.3  23 22 9 6 4 1 3 0 1 0 1 0 0 8.31 0.00 0.00
        Škoda Marek (Tempo) 3.7  22 17 4 7 0 4 3 0 0 1 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 3.0  17 12 3 5 2 4 1 1 0 0 1 0 0 6.00 0.00 0.00
        Farkaš David (Olympia) 2.0  14 10 3 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0 13.50 0.00 0.00
        Celkem 22  122 99 30 28 12 17 16 1 1 3 3 1 0 4.91 12.27 2.14
      • Jméno hráče PO A E FA
        Juněc Tomáš (Arrows) 9 1 1 0.909
        Čech Petr (Arrows) 9 0 0 1.000
        Utěšený Jan (Skokani) 6 0 1 0.857
        Moule Cameron (Skokani) 4 2 1 0.857
        Voják Jakub (Skokani) 4 1 1 0.833
        Kaplan Jakub (Arrows) 2 3 1 0.833
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 1 3 2 0.667
        Šejnoha Radim (Olympia) 4 0 1 0.800
        Čuhel Lubomír (Tempo) 5 0 0 1.000
        Šustal Jiří (Olympia) 1 1 3 0.400
        Antoš Ondřej (Skokani) 2 0 2 0.500
        Vít Tomáš (Olympia) 2 1 1 0.750
        Němec Jaroslav (Olympia) 4 0 0 1.000
        Ondra Tomáš (Arrows) 2 2 0 1.000
        Celkem 55 14 14 1.000
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 4
    • 5. turnaj ELZY
      Trutnov - Arrows
      2 : 3
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 0
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      7 : 5
    • 5. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      8 : 15
    • EXTRALIGA U18
      Arrows - Nuclears
      15 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Draci
      2 : 7
    • Extraliga juniorek
      Panthers - Arrows
      7 : 8
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Eagles
      14 : 11
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Skokani
      16 : 0
    • EXTRALIGA U18
      Nuclears - Arrows
      12 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      0 : 15