• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    Extraliga

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Draci Draci Brno DRA
      Eagles Eagles Praha EAG
      Technika Technika Brno TECH
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Olympia Olympia Blansko BLA
      • Semifinále
        Draci Brno 3
        Kotlářka Praha 1
        Technika Brno 2
        Eagles Praha 3
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 35 25 10 0 0.714 - 289 : 162
        Technika Brno 35 24 11 0 0.686 1 296 : 204
        Eagles Praha 35 21 14 0 0.600 4 234 : 180
        Kotlářka Praha 34 19 15 0 0.559 5.5 232 : 176
        Arrows Ostrava 35 18 17 0 0.514 7 238 : 281
        Cardion Hroši Brno 35 17 18 0 0.486 8 252 : 244
        Skokani Olomouc 35 15 20 0 0.429 10 200 : 256
        Olympia Blansko 34 0 34 0 0.000 24.5 118 : 356
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Cardion Hroši Brno 41 21 20 0 0.512 - 300 : 288
        Arrows Ostrava 41 20 21 0 0.488 1 278 : 322
        Skokani Olomouc 41 18 23 0 0.439 3 242 : 294
        Olympia Blansko 40 3 37 0 0.075 17.5 156 : 401
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2012-04-07T13:00 so 7.4.2012 13:00 Draci 5 : 2 Arrows MBS
        2012-04-07T16:00 so 7.4.2012 16:00 Draci 12 : 0 Arrows MBS
        2012-04-07T13:00 so 7.4.2012 13:00 Eagles 7 : 6 Hroši Krč
        2012-04-07T16:00 so 7.4.2012 16:00 Eagles 6 : 8 Hroši Krč
        2012-04-07T13:00 so 7.4.2012 13:00 Kotlářka 16 : 0 Skokani Areál Markéta
        2012-04-07T16:00 so 7.4.2012 16:00 Kotlářka 4 : 5 Skokani Areál Markéta
        2012-04-07T13:00 so 7.4.2012 13:00 Technika 15 : 1 Olympia Kraví hora
        2012-04-07T16:00 so 7.4.2012 16:00 Technika 3 : 2 Olympia Kraví hora
        2012-04-08T11:00 ne 8.4.2012 11:00 Draci 4 : 7 Arrows MBS
        2012-04-08T11:00 ne 8.4.2012 11:00 Eagles 5 : 18 Hroši Krč
        2012-04-08T11:00 ne 8.4.2012 11:00 Kotlářka 5 : 7 Skokani Areál Markéta
        2012-04-08T14:00 ne 8.4.2012 14:00 Technika 9 : 2 Olympia Kraví hora
        2012-04-14T13:00 so 14.4.2012 13:00 Hroši 3 : 2 Kotlářka MBS
        2012-04-14T16:00 so 14.4.2012 16:00 Hroši 3 : 2 Kotlářka MBS
        2012-04-14T13:00 so 14.4.2012 13:00 Skokani 6 : 19 Draci Skokani
        2012-04-14T16:00 so 14.4.2012 16:00 Skokani 2 : 6 Draci Skokani
        2012-04-14T13:00 so 14.4.2012 13:00 Arrows 11 : 0 Olympia Arrows
        2012-04-14T16:00 so 14.4.2012 16:00 Arrows 5 : 2 Olympia Arrows
        2012-04-14T13:00 so 14.4.2012 13:00 Technika 2 : 9 Eagles Kraví hora
        2012-04-14T16:00 so 14.4.2012 16:00 Technika 2 : 9 Eagles Kraví hora
        2012-04-15T11:00 ne 15.4.2012 11:00 Hroši 0 : 10 Kotlářka MBS
        2012-04-15T14:00 ne 15.4.2012 14:00 Skokani 4 : 2 Draci Skokani
        2012-04-15T11:00 ne 15.4.2012 11:00 Arrows 6 : 3 Olympia Arrows
        2012-04-15T10:30 ne 15.4.2012 10:30 Technika 4 : 5 Eagles Kraví hora
        2012-04-20T19:00 pá 20.4.2012 19:00 Olympia 1 : 7 Eagles Blansko
        2012-04-20T16:30 pá 20.4.2012 16:30 Skokani 6 : 10 Hroši Skokani
        2012-04-21T13:00 so 21.4.2012 13:00 Olympia 1 : 15 Eagles Blansko
        2012-04-21T16:00 so 21.4.2012 16:00 Olympia 6 : 10 Eagles Blansko
        2012-04-21T13:00 so 21.4.2012 13:00 Draci 8 : 3 Kotlářka MBS
        2012-04-21T16:00 so 21.4.2012 16:00 Draci 7 : 6 Kotlářka MBS
        2012-04-21T13:00 so 21.4.2012 13:00 Skokani 5 : 10 Hroši Skokani
        2012-04-21T16:00 so 21.4.2012 16:00 Skokani 0 : 3 Hroši Skokani
        2012-04-21T13:00 so 21.4.2012 13:00 Arrows 5 : 16 Technika Arrows
        2012-04-21T16:00 so 21.4.2012 16:00 Arrows 1 : 3 Technika Arrows
        2012-04-22T11:00 ne 22.4.2012 11:00 Draci 10 : 5 Kotlářka MBS
        2012-04-22T11:00 ne 22.4.2012 11:00 Arrows 8 : 2 Technika Arrows
        2012-04-25T19:00 st 25.4.2012 19:00 Olympia 0 : 13 Draci Blansko
        2012-04-27T19:00 pá 27.4.2012 19:00 Eagles 1 : 3 Kotlářka Krč
        2012-04-27T17:00 pá 27.4.2012 17:00 Skokani 10 : 0 Arrows Skokani
        2012-04-28T13:00 so 28.4.2012 13:00 Olympia 0 : 13 Draci Blansko
        2012-04-28T16:00 so 28.4.2012 16:00 Olympia 8 : 11 Draci Blansko
        2012-04-28T13:00 so 28.4.2012 13:00 Hroši 4 : 14 Technika MBS
        2012-04-28T16:00 so 28.4.2012 16:00 Hroši 5 : 15 Technika MBS
        2012-04-28T13:00 so 28.4.2012 13:00 Eagles 7 : 8 Kotlářka Krč
        2012-04-28T16:00 so 28.4.2012 16:00 Eagles 10 : 20 Kotlářka Krč
        2012-04-28T13:00 so 28.4.2012 13:00 Arrows 12 : 9 Skokani Arrows
        2012-04-28T16:00 so 28.4.2012 16:00 Arrows 16 : 6 Skokani Arrows
        2012-04-29T10:30 ne 29.4.2012 10:30 Hroši 13 : 12 Technika MBS
        2012-05-05T13:00 so 5.5.2012 13:00 Olympia 9 : 11 Skokani Blansko
        2012-05-05T16:00 so 5.5.2012 16:00 Olympia 10 : 16 Skokani Blansko
        2012-05-05T13:00 so 5.5.2012 13:00 Draci 6 : 1 Eagles MBS
        2012-05-05T16:00 so 5.5.2012 16:00 Draci 3 : 4 Eagles MBS
        2012-05-05T13:00 so 5.5.2012 13:00 Arrows 9 : 5 Hroši Arrows
        2012-05-05T16:00 so 5.5.2012 16:00 Arrows 12 : 11 Hroši Arrows
        2012-05-05T13:00 so 5.5.2012 13:00 Technika 2 : 1 Kotlářka Kraví hora
        2012-05-05T16:00 so 5.5.2012 16:00 Technika 12 : 2 Kotlářka Kraví hora
        2012-05-10T19:00 čt 10.5.2012 19:00 Draci 3 : 13 Technika MBS
        2012-05-12T13:00 so 12.5.2012 13:00 Kotlářka 14 : 2 Arrows Krč
        2012-05-12T16:00 so 12.5.2012 16:00 Kotlářka 4 : 8 Arrows Krč
        2012-05-12T13:00 so 12.5.2012 13:00 Technika 8 : 4 Draci Kraví hora
        2012-05-19T13:00 so 19.5.2012 13:00 Olympia 4 : 12 Technika Blansko
        2012-05-19T16:00 so 19.5.2012 16:00 Olympia 11 : 21 Technika Blansko
        2012-05-19T13:00 so 19.5.2012 13:00 Hroši 3 : 4 Eagles MBS
        2012-05-19T16:00 so 19.5.2012 16:00 Hroši 7 : 0 Eagles MBS
        2012-05-19T13:00 so 19.5.2012 13:00 Skokani 1 : 7 Kotlářka Skokani
        2012-05-19T16:00 so 19.5.2012 16:00 Skokani 3 : 5 Kotlářka Skokani
        2012-05-19T13:00 so 19.5.2012 13:00 Arrows 9 : 7 Draci Arrows
        2012-05-19T16:00 so 19.5.2012 16:00 Arrows 9 : 12 Draci Arrows
        2012-05-24T19:00 čt 24.5.2012 19:00 Draci 12 : 0 Technika MBS
        2012-05-25T19:00 pá 25.5.2012 19:00 Draci 4 : 3 Hroši MBS
        2012-05-25T17:00 pá 25.5.2012 17:00 Technika 13 : 0 Skokani Kraví hora
        2012-05-26T13:00 so 26.5.2012 13:00 Draci 11 : 6 Hroši MBS
        2012-05-26T16:00 so 26.5.2012 16:00 Draci 3 : 5 Hroši MBS
        2012-05-26T13:00 so 26.5.2012 13:00 Arrows 2 : 13 Eagles Arrows
        2012-05-26T16:00 so 26.5.2012 16:00 Arrows 7 : 4 Eagles Arrows
        2012-05-26T13:00 so 26.5.2012 13:00 Technika 4 : 10 Skokani Kraví hora
        2012-05-26T16:00 so 26.5.2012 16:00 Technika 11 : 4 Skokani Kraví hora
        2012-05-27T11:00 ne 27.5.2012 11:00 Arrows 2 : 16 Eagles Arrows
        2012-06-01T19:00 pá 1.6.2012 19:00 Olympia 4 : 12 Hroši Blansko
        2012-06-01T19:00 pá 1.6.2012 19:00 Eagles 6 : 2 Skokani Krč
        2012-06-02T13:00 so 2.6.2012 13:00 Hroši 13 : 0 Olympia MBS
        2012-06-02T16:00 so 2.6.2012 16:00 Hroši 13 : 2 Olympia MBS
        2012-06-02T13:00 so 2.6.2012 13:00 Eagles 6 : 3 Skokani Krč
        2012-06-02T16:00 so 2.6.2012 16:00 Eagles 7 : 4 Skokani Krč
        2012-06-02T13:00 so 2.6.2012 13:00 Arrows 9 : 7 Kotlářka Arrows
        2012-06-02T16:00 so 2.6.2012 16:00 Arrows 11 : 12 Kotlářka Arrows
        2012-06-03T11:00 ne 3.6.2012 11:00 Arrows 5 : 9 Kotlářka Arrows
        2012-06-09T13:00 so 9.6.2012 13:00 Eagles 10 : 9 Technika Krč
        2012-06-09T16:00 so 9.6.2012 16:00 Eagles 6 : 4 Technika Krč
        2012-06-09T13:00 so 9.6.2012 13:00 Kotlářka 2 : 1 Hroši Areál Markéta
        2012-06-09T16:00 so 9.6.2012 16:00 Kotlářka 5 : 4 Hroši Areál Markéta
        2012-06-10T13:00 ne 10.6.2012 13:00 Kotlářka 4 : 2 Olympia Areál Markéta
        2012-06-10T16:00 ne 10.6.2012 16:00 Kotlářka 15 : 7 Olympia Areál Markéta
        2012-06-15T19:00 pá 15.6.2012 19:00 Olympia 1 : 11 Skokani Blansko
        2012-06-15T18:00 pá 15.6.2012 18:00 Hroši 8 : 9 Arrows MBS
        2012-06-15T19:00 pá 15.6.2012 19:00 Eagles 0 : 6 Draci Krč
        2012-06-15T18:00 pá 15.6.2012 18:00 Kotlářka 6 : 9 Technika Areál Markéta
        2012-06-16T13:00 so 16.6.2012 13:00 Hroši 5 : 11 Arrows MBS
        2012-06-16T16:00 so 16.6.2012 16:00 Hroši 20 : 10 Arrows MBS
        2012-06-16T13:00 so 16.6.2012 13:00 Eagles 2 : 3 Draci Krč
        2012-06-16T16:00 so 16.6.2012 16:00 Eagles 4 : 6 Draci Krč
        2012-06-16T13:00 so 16.6.2012 13:00 Skokani 9 : 2 Olympia Skokani
        2012-06-16T16:00 so 16.6.2012 16:00 Skokani 11 : 1 Olympia Skokani
        2012-06-16T13:00 so 16.6.2012 13:00 Kotlářka 3 : 6 Technika Areál Markéta
        2012-06-16T16:00 so 16.6.2012 16:00 Kotlářka 13 : 9 Technika Areál Markéta
        2012-06-19T19:30 út 19.6.2012 19:30 Draci 1 : 6 Skokani MBS
        2012-06-20T19:00 st 20.6.2012 19:00 Olympia 9 : 10 Hroši Blansko
        2012-06-22T19:00 pá 22.6.2012 19:00 Draci 6 : 7 Technika MBS
        2012-06-23T14:00 so 23.6.2012 14:00 Draci 9 : 6 Olympia MBS
        2012-06-23T17:00 so 23.6.2012 17:00 Draci 9 : 6 Olympia MBS
        2012-06-23T13:00 so 23.6.2012 13:00 Skokani 13 : 3 Arrows Skokani
        2012-06-23T16:00 so 23.6.2012 16:00 Skokani 8 : 4 Arrows Skokani
        2012-06-23T13:00 so 23.6.2012 13:00 Kotlářka 3 : 2 Eagles Areál Markéta
        2012-06-23T16:00 so 23.6.2012 16:00 Kotlářka 2 : 4 Eagles Areál Markéta
        2012-06-23T13:00 so 23.6.2012 13:00 Technika 9 : 2 Hroši Kraví hora
        2012-06-23T16:00 so 23.6.2012 16:00 Technika 18 : 10 Hroši Kraví hora
        2012-07-02T19:30 po 2.7.2012 19:30 Draci 12 : 3 Skokani MBS
        2012-07-03T19:00 út 3.7.2012 19:00 Olympia 2 : 7 Hroši Blansko
        2012-07-05T13:00 čt 5.7.2012 13:00 Skokani 5 : 2 Eagles Skokani
        2012-07-05T16:00 čt 5.7.2012 16:00 Skokani 1 : 19 Eagles Skokani
        2012-07-07T13:00 so 7.7.2012 13:00 Olympia 0 : 14 Kotlářka Blansko
        2012-07-07T16:00 so 7.7.2012 16:00 Olympia 1 : 4 Kotlářka Blansko
        2012-07-07T13:00 so 7.7.2012 13:00 Hroši 1 : 13 Draci MBS
        2012-07-07T16:00 so 7.7.2012 16:00 Hroši 7 : 8 Draci MBS
        2012-07-07T13:00 so 7.7.2012 13:00 Eagles 10 : 4 Arrows Krč
        2012-07-07T16:00 so 7.7.2012 16:00 Eagles 7 : 13 Arrows Krč
        2012-07-07T13:00 so 7.7.2012 13:00 Skokani 0 : 8 Technika Skokani
        2012-07-07T16:00 so 7.7.2012 16:00 Skokani 4 : 6 Technika Skokani
        2012-07-14T13:00 so 14.7.2012 13:00 Hroši 0 : 10 Skokani MBS
        2012-07-14T16:00 so 14.7.2012 16:00 Hroši 16 : 5 Skokani MBS
        2012-07-14T13:00 so 14.7.2012 13:00 Eagles 11 : 5 Olympia Krč
        2012-07-14T16:00 so 14.7.2012 16:00 Eagles 5 : 1 Olympia Krč
        2012-07-14T13:00 so 14.7.2012 13:00 Kotlářka 7 : 2 Draci Areál Markéta
        2012-07-14T16:00 so 14.7.2012 16:00 Kotlářka 9 : 15 Draci Areál Markéta
        2012-07-14T13:00 so 14.7.2012 13:00 Technika 7 : 2 Arrows Kraví hora
        2012-07-14T16:00 so 14.7.2012 16:00 Technika 8 : 3 Arrows Kraví hora
        2012-07-15T11:00 ne 15.7.2012 11:00 Olympia 5 : 6 Arrows Blansko
        2012-07-15T14:00 ne 15.7.2012 14:00 Olympia 4 : 15 Arrows Blansko
        2012-07-15T14:00 ne 15.7.2012 14:00 Technika 3 : 24 Draci Kraví hora
        2012-08-04T14:00 so 4.8.2012 14:00 Draci 5 : 4 Kotlářka MBS
        2012-08-04T14:00 so 4.8.2012 14:00 Technika 10 : 7 Eagles Kraví hora
        2012-08-05T14:00 ne 5.8.2012 14:00 Draci 10 : 4 Kotlářka MBS
        2012-08-05T14:00 ne 5.8.2012 14:00 Technika 8 : 14 Eagles Kraví hora
        2012-08-11T13:00 so 11.8.2012 13:00 Olympia 3 : 2 Arrows Blansko
        2012-08-11T16:00 so 11.8.2012 16:00 Arrows 6 : 7 Olympia Blansko
        2012-08-11T13:00 so 11.8.2012 13:00 Eagles 7 : 9 Technika Krč
        2012-08-11T16:00 so 11.8.2012 16:00 Eagles 5 : 2 Technika Krč
        2012-08-11T13:00 so 11.8.2012 13:00 Skokani 3 : 10 Hroši Skokani
        2012-08-11T16:00 so 11.8.2012 16:00 Hroši 5 : 4 Skokani Skokani
        2012-08-11T13:00 so 11.8.2012 13:00 Kotlářka 8 : 7 Draci Areál Markéta
        2012-08-11T16:00 so 11.8.2012 16:00 Kotlářka 7 : 8 Draci Areál Markéta
        2012-08-12T14:00 ne 12.8.2012 14:00 Technika 4 : 11 Eagles Kraví hora
        2012-08-18T14:00 so 18.8.2012 14:00 Draci 6 : 3 Eagles MBS
        2012-08-18T13:00 so 18.8.2012 13:00 Skokani 14 : 11 Olympia Skokani
        2012-08-18T16:00 so 18.8.2012 16:00 Olympia 1 : 7 Skokani Skokani
        2012-08-18T13:00 so 18.8.2012 13:00 Arrows 11 : 2 Hroši Arrows
        2012-08-18T16:00 so 18.8.2012 16:00 Hroši 15 : 10 Arrows Arrows
        2012-08-19T14:00 ne 19.8.2012 14:00 Draci 6 : 8 Eagles MBS
        2012-08-25T13:00 so 25.8.2012 13:00 Olympia 1 : 13 Hroši Blansko
        2012-08-25T16:00 so 25.8.2012 16:00 Hroši 3 : 15 Olympia Blansko
        2012-08-25T13:00 so 25.8.2012 13:00 Arrows 5 : 11 Skokani Arrows
        2012-08-25T16:00 so 25.8.2012 16:00 Skokani 3 : 6 Arrows Arrows
        2012-08-25T13:00 so 25.8.2012 13:00 Eagles 6 : 18 Draci Krč (světla)
        2012-08-25T16:00 so 25.8.2012 16:00 Eagles 0 : 1 Draci Krč (světla)
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým DRA TECH EAG KOT ARR HRO SKO BLA
        Draci Brno 3-13
        12-0
        6-7
        4-8
        24-3
        6-1
        3-4
        6-0
        3-2
        6-4
        8-3
        7-6
        10-5
        2-7
        15-9
        5-2
        12-0
        4-7
        7-9
        12-9
        4-3
        11-6
        3-5
        13-1
        8-7
        1-6
        12-3
        19-6
        6-2
        2-4
        9-6
        9-6
        13-0
        13-0
        11-8
        Technika Brno 8-4
        3-24
        13-3
        0-12
        7-6
        2-9
        2-9
        4-5
        9-10
        4-6
        2-1
        12-2
        9-6
        6-3
        9-13
        7-2
        8-3
        16-5
        3-1
        2-8
        9-2
        18-10
        14-4
        15-5
        12-13
        13-0
        4-10
        11-4
        8-0
        6-4
        15-1
        3-2
        9-2
        12-4
        21-11
        Eagles Praha 0-6
        2-3
        4-6
        1-6
        4-3
        10-9
        6-4
        9-2
        9-2
        5-4
        1-3
        7-8
        10-20
        2-3
        4-2
        10-4
        7-13
        13-2
        4-7
        16-2
        7-6
        6-8
        5-18
        4-3
        0-7
        6-2
        6-3
        7-4
        2-5
        19-1
        11-5
        5-1
        7-1
        15-1
        10-6
        Kotlá?ka Praha 7-2
        9-15
        3-8
        6-7
        5-10
        6-9
        3-6
        13-9
        1-2
        2-12
        3-2
        2-4
        3-1
        8-7
        20-10
        14-2
        4-8
        7-9
        12-11
        9-5
        2-1
        5-4
        2-3
        2-3
        10-0
        16-0
        4-5
        5-7
        7-1
        5-3
        4-2
        15-7
        14-0
        4-1
        Arrows Ostrava 9-7
        9-12
        2-5
        0-12
        7-4
        5-16
        1-3
        8-2
        2-7
        3-8
        2-13
        7-4
        2-16
        4-10
        13-7
        9-7
        11-12
        5-9
        2-14
        8-4
        9-5
        12-11
        9-8
        11-5
        10-20
        12-9
        16-6
        0-10
        3-13
        4-8
        11-0
        5-2
        6-3
        6-5
        15-4
        Cardion Hroši Brno 1-13
        7-8
        3-4
        6-11
        5-3
        4-14
        5-15
        13-12
        2-9
        10-18
        3-4
        7-0
        6-7
        8-6
        18-5
        3-2
        3-2
        0-10
        1-2
        4-5
        8-9
        5-11
        20-10
        5-9
        11-12
        0-10
        16-5
        10-6
        10-5
        3-0
        13-0
        13-2
        10-9
        7-2
        12-4
        Skokani Olomouc 6-19
        2-6
        4-2
        6-1
        3-12
        0-8
        4-6
        0-13
        10-4
        4-11
        5-2
        1-19
        2-6
        3-6
        4-7
        1-7
        3-5
        0-16
        5-4
        7-5
        10-0
        13-3
        8-4
        9-12
        6-16
        6-10
        5-10
        0-3
        10-0
        5-16
        9-2
        11-1
        11-9
        16-10
        11-1
        Olympia Blansko 0-13
        0-13
        8-11
        6-9
        6-9
        4-12
        11-21
        1-15
        2-3
        2-9
        1-7
        1-15
        6-10
        5-11
        1-5
        0-14
        1-4
        2-4
        7-15
        5-6
        4-15
        0-11
        2-5
        3-6
        9-10
        2-7
        4-12
        0-13
        2-13
        9-11
        10-16
        1-11
        2-9
        1-11
      • Tým HRO ARR SKO BLA
        Cardion Hroši Brno 8-9
        5-11
        20-10
        15-10
        5-9
        11-12
        2-11
        0-10
        16-5
        5-4
        10-6
        10-5
        3-0
        10-3
        13-0
        13-2
        3-15
        10-9
        7-2
        12-4
        13-1
        Arrows Ostrava 9-5
        12-11
        11-2
        9-8
        11-5
        10-20
        10-15
        12-9
        16-6
        5-11
        0-10
        3-13
        4-8
        6-3
        11-0
        5-2
        6-3
        6-7
        6-5
        15-4
        2-3
        Skokani Olomouc 6-10
        5-10
        0-3
        3-10
        10-0
        5-16
        4-5
        10-0
        13-3
        8-4
        3-6
        9-12
        6-16
        11-5
        9-2
        11-1
        14-11
        11-9
        16-10
        11-1
        7-1
        Olympia Blansko 9-10
        2-7
        4-12
        1-13
        0-13
        2-13
        15-3
        5-6
        4-15
        3-2
        0-11
        2-5
        3-6
        7-6
        9-11
        10-16
        1-11
        1-7
        2-9
        1-11
        11-14
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Drong Martin (Arrows) 180 50 70 21 1 3 26 25 5 13 19 0 3 0.389 0.430 0.567
        Hejma Matěj (Eagles) 163 35 62 13 5 8 37 12 2 25 16 3 0 0.380 0.471 0.669
        Lawman Matthew Desmond (Technika) 163 45 65 5 4 15 73 17 2 7 8 8 0 0.399 0.449 0.755
        Pojer Jan (Eagles) 162 34 46 9 2 3 26 10 1 24 19 10 8 0.284 0.408 0.420
        Marek Jiří (Technika) 162 33 51 13 2 14 54 12 1 16 30 2 1 0.315 0.383 0.679
        Navrátil Aleš (Arrows) 161 28 57 14 0 2 32 5 8 10 5 2 1 0.354 0.399 0.478
        Borecký Lukáš (Eagles) 159 31 46 6 1 0 21 7 2 19 25 2 11 0.289 0.372 0.340
        Vystrčil Milan (Hroši) 159 27 57 11 2 4 27 4 1 12 29 3 0 0.358 0.414 0.528
        Malík Jakub (Arrows) 156 41 70 22 1 4 34 6 3 15 11 5 0 0.449 0.511 0.679
        Mráz Daniel (Technika) 153 55 51 5 3 8 31 22 2 27 18 4 3 0.333 0.446 0.562
        Němec Radek (Arrows) 150 35 42 12 0 7 40 1 1 10 20 20 1 0.280 0.400 0.500
        Baroch Petr (Kotlářka) 149 27 52 12 0 2 19 7 7 16 12 2 2 0.349 0.419 0.470
        Laube Martin (Eagles) 147 28 45 3 2 0 30 9 1 8 26 2 4 0.306 0.350 0.354
        Pelzl Rudolf (Eagles) 147 27 40 4 0 1 21 4 0 13 22 3 6 0.272 0.344 0.320
        Schneider Martin (Draci) 144 49 58 17 1 6 32 26 2 29 18 0 8 0.403 0.503 0.660
        Homolka Jan (Eagles) 144 14 31 9 1 1 20 0 0 12 19 0 1 0.215 0.276 0.313
        Němec Jaroslav (Olympia) 144 34 41 7 0 0 10 8 0 24 12 3 1 0.285 0.398 0.333
        Derhak Alexander Edward Dmitri (Draci) 141 21 53 10 1 4 33 2 0 12 13 1 0 0.376 0.429 0.546
        Drábek Jan (Eagles) 138 34 52 11 3 12 41 3 1 13 11 4 2 0.377 0.445 0.761
        Magedanz Charles Hugo (Kotlářka) 138 30 41 4 2 4 31 9 1 13 14 4 0 0.297 0.374 0.442
        Šůcha Matěj (Kotlářka) 137 26 41 6 2 4 23 7 2 14 30 2 0 0.299 0.373 0.460
        Ough Wayne Daniel (Technika) 135 44 58 9 1 6 32 11 1 14 13 9 5 0.430 0.513 0.644
        Juněc Tomáš (Arrows) 135 26 43 5 3 7 28 3 4 5 14 0 2 0.319 0.343 0.556
        Sova Marek (Skokani) 135 32 50 1 5 0 16 8 1 2 29 10 4 0.370 0.422 0.452
        Blažek Václav (Skokani) 134 17 25 2 1 0 11 7 3 15 25 1 12 0.187 0.273 0.216
        Procházka Pavel (Olympia) 131 18 38 6 3 1 15 4 0 5 9 2 3 0.290 0.326 0.405
        Brice Thomas (Draci) 129 47 56 18 1 8 46 6 0 31 8 5 1 0.434 0.558 0.775
        Kmiecik Kellen (Skokani) 128 34 50 12 1 3 26 3 1 15 11 3 3 0.391 0.466 0.570
        Hajtmar Jakub (Draci) 127 36 45 2 3 2 32 15 2 21 9 3 5 0.354 0.457 0.465
        Voják Jakub (Skokani) 126 33 48 7 2 2 29 7 1 30 10 9 2 0.381 0.527 0.516
        Kužma Ján (Hroši) 125 24 47 3 0 2 23 7 1 8 14 7 1 0.376 0.443 0.448
        Budský Pavel (Draci) 124 19 39 10 1 3 21 2 0 11 15 2 0 0.315 0.380 0.484
        Utěšený Jan (Skokani) 123 17 34 7 0 1 28 7 2 9 16 0 3 0.276 0.326 0.358
        Aubrecht Ivan (Kotlářka) 123 27 45 11 2 1 23 13 3 7 18 5 0 0.366 0.422 0.512
        Kaplan Jakub (Arrows) 122 24 32 6 0 0 10 10 2 9 27 0 1 0.262 0.313 0.311
        Kucin Jan (Hroši) 122 24 31 3 0 2 24 4 1 13 31 2 0 0.254 0.336 0.328
        Janíček Tomáš (Hroši) 120 29 41 5 5 0 17 19 0 15 11 1 1 0.342 0.419 0.467
        Jablonka Ján (Hroši) 119 24 46 3 0 1 19 11 1 32 16 2 2 0.387 0.523 0.437
        Kovařík Jiří (Skokani) 119 28 39 5 2 2 13 9 0 15 14 1 6 0.328 0.407 0.454
        Kašpárek Roman (Olympia) 117 8 29 5 0 1 18 1 0 11 27 1 1 0.248 0.318 0.316
        Polanský Tomáš (Draci) 116 33 32 7 1 2 21 3 0 34 20 1 0 0.276 0.444 0.405
        Kočí Michal (Technika) 116 22 33 4 0 0 21 4 1 13 7 1 3 0.284 0.362 0.319
        Veselka Jakub (Olympia) 116 13 30 9 1 1 15 1 1 10 8 2 0 0.259 0.328 0.379
        Brebner Jackson (Kotlářka) 115 20 34 7 0 3 27 1 1 9 23 4 1 0.296 0.367 0.435
        Barrios Basilio (Kotlářka) 114 17 30 6 0 2 21 4 0 13 11 1 0 0.263 0.344 0.368
        Střítecký Martin (Technika) 110 20 30 1 0 2 14 3 1 12 20 7 1 0.273 0.380 0.336
        Jelínek Martin (Hroši) 108 26 38 4 1 0 19 10 1 8 14 4 0 0.352 0.417 0.407
        Takubo Kenshoku (Hroši) 108 25 30 4 1 1 11 10 3 9 9 3 1 0.278 0.350 0.361
        Hubatka František (Hroši) 106 22 30 4 4 0 4 5 0 11 31 3 0 0.283 0.367 0.396
        Blažek Aleš (Olympia) 104 12 17 0 0 0 9 0 0 16 31 0 3 0.163 0.275 0.163
        Paluch Przemyslaw (Arrows) 103 16 27 8 0 0 7 2 3 7 12 1 1 0.262 0.315 0.340
        Labartino James Walter (Technika) 103 39 44 8 2 0 24 22 4 15 8 6 1 0.427 0.524 0.544
        Míček Tomáš (Arrows) 102 10 24 3 1 0 14 3 4 5 15 3 1 0.235 0.291 0.284
        Ondráček Michal (Draci) 102 29 39 6 0 1 10 12 2 14 7 2 2 0.382 0.466 0.471
        Vykoukal Michael (Arrows) 100 14 26 2 1 0 15 3 1 10 19 0 2 0.260 0.327 0.300
        Kubovčík Martin (Arrows) 99 16 25 1 0 0 8 8 5 8 12 1 5 0.253 0.315 0.263
        Svoboda Tomáš (Technika) 99 16 25 5 0 0 12 2 0 15 6 1 4 0.253 0.357 0.303
        Moravec Petr (Kotlářka) 98 26 31 5 0 0 15 20 2 10 24 6 4 0.316 0.412 0.367
        Matuška Adam (Kotlářka) 96 12 21 5 0 0 6 4 0 6 18 8 1 0.219 0.318 0.271
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 95 16 25 0 0 0 6 16 1 6 28 16 5 0.263 0.402 0.263
        Hušek Štěpán (Eagles) 94 15 28 4 0 0 10 1 2 10 12 2 3 0.298 0.377 0.340
        Dubový Arnošt (Draci) 92 25 27 2 1 0 13 11 0 10 12 2 3 0.293 0.375 0.337
        Menšík Matěj (Technika) 88 19 29 5 0 3 11 6 2 6 23 4 1 0.330 0.398 0.489
        Zýma Petr (Eagles) 88 22 33 6 2 1 12 10 2 13 13 11 1 0.375 0.509 0.523
        Zdražil Martin (Skokani) 84 11 16 2 0 0 14 2 1 9 32 0 2 0.190 0.269 0.214
        Veselý Martin (Draci) 83 21 20 2 1 0 10 5 0 16 4 2 1 0.241 0.376 0.289
        Bosý Martin (Hroši) 83 17 28 5 2 0 17 5 1 12 19 6 1 0.337 0.455 0.446
        Břeň Michal (Draci) 82 9 15 3 1 1 17 2 0 12 7 1 2 0.183 0.295 0.280
        Hrušovský Karel (Draci) 81 24 25 3 3 0 15 4 4 28 11 7 1 0.309 0.517 0.420
        Faust Samuel Delaney (Olympia) 80 13 27 4 3 1 13 11 0 8 17 0 1 0.338 0.398 0.500
        Edwards Joshua (Skokani) 76 15 26 8 1 0 8 1 2 10 13 0 0 0.342 0.419 0.474
        Chroust Přemek (Draci) 74 10 17 3 0 0 10 2 0 12 4 0 0 0.230 0.337 0.270
        Felkl Jan (Draci) 73 10 20 1 1 0 8 3 1 2 20 0 4 0.274 0.293 0.315
        Černík Jakub (Skokani) 73 10 21 3 3 1 19 4 0 5 21 0 2 0.288 0.333 0.452
        Zýma Michael (Eagles) 71 16 20 5 1 0 9 4 0 13 17 9 1 0.282 0.452 0.380
        Donovan Jeffrey Alan (Hroši) 70 21 27 6 0 5 19 1 0 13 4 4 1 0.386 0.506 0.686
        Navrátil Richard (Olympia) 68 5 20 2 1 0 6 1 0 5 10 4 0 0.294 0.377 0.353
        Antoš Ondřej (Skokani) 68 11 18 3 4 0 7 4 1 10 17 5 2 0.265 0.398 0.426
        Ševčík Michal (Olympia) 67 3 8 0 0 0 3 2 0 3 29 3 1 0.119 0.192 0.119
        Síla Petr (Kotlářka) 65 17 19 3 2 1 11 9 1 5 5 2 0 0.292 0.361 0.446
        Baum Evan Graham (Skokani) 64 12 13 3 0 0 6 1 0 13 5 4 3 0.203 0.370 0.250
        Orálek Jan (Technika) 60 8 19 2 0 1 10 1 0 8 15 2 2 0.317 0.414 0.400
        Sázavský Richard (Technika) 58 10 12 1 1 1 5 3 1 6 17 3 1 0.207 0.313 0.310
        Vít Tomáš (Olympia) 57 5 10 2 0 0 4 0 0 6 12 0 1 0.175 0.254 0.211
        Nevěřil David (Eagles) 56 15 14 2 1 0 1 8 1 11 13 0 2 0.250 0.373 0.321
        Maťko Ondra (Eagles) 56 10 14 4 0 0 4 0 2 6 17 2 1 0.250 0.344 0.321
        Kolář Libor (Olympia) 55 4 9 1 0 0 1 0 0 5 15 2 0 0.164 0.258 0.182
        Dvořák Martin (Hroši) 55 13 20 8 0 0 14 1 1 8 14 0 0 0.364 0.444 0.509
        Dvořák Richard (Olympia) 54 2 10 1 0 0 0 0 0 6 10 0 0 0.185 0.267 0.204
        Celkem 9776 1992 3023 517 103 171 1648 578 117 1102 1425 288 176 0.309 0.389 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Hušek Matěj (Eagles) 110.3  470 435 116 62 50 28 84 6 1 2 4 2 0 4.08 0.00 0.00
        Ahearne Patrik Howard (Kotlářka) 111.3  449 418 85 38 20 16 83 7 1 10 4 9 0 1.62 0.00 0.00
        Merritt Bradley Stephen (Eagles) 96.0  442 374 86 60 52 57 74 5 2 10 6 2 0 4.88 0.00 0.00
        Drong Martin (Arrows) 91.3  438 372 94 70 49 45 50 4 2 14 3 5 0 4.83 0.00 0.00
        Minařík Petr (Draci) 105.7  433 402 101 46 37 22 70 5 4 7 5 4 0 3.15 0.00 0.00
        Edwards Joshua (Skokani) 94.7  415 375 96 41 26 22 81 0 2 15 3 1 0 2.47 0.00 0.00
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 71.3  378 346 124 96 65 19 31 4 5 9 13 2 0 8.20 0.00 0.00
        Červenka Marek (Kotlářka) 85.0  374 329 85 44 31 33 75 4 4 6 5 3 0 3.28 0.00 0.00
        Donovan Jeffrey Alan (Hroši) 79.0  360 320 82 50 39 33 58 1 3 6 3 2 0 4.44 0.00 0.00
        Bošanský Marek (Hroši) 71.3  341 309 101 62 44 25 34 5 3 3 5 1 0 5.55 0.00 0.00
        Kubát Leoš (Hroši) 75.0  332 308 84 55 32 15 40 7 0 7 7 1 0 3.84 0.00 0.00
        Hon Ondřej (Arrows) 59.0  322 249 77 67 58 48 26 7 0 18 4 0 0 8.85 0.00 0.00
        Toufar Jakub (Technika) 67.3  319 279 82 52 42 33 39 4 4 5 5 1 0 5.61 0.00 0.00
        Šimek Jiří (Skokani) 68.0  318 282 83 46 31 25 18 5 0 9 5 0 0 4.10 0.00 0.00
        Černík Jakub (Skokani) 73.7  307 266 64 54 36 26 50 4 4 13 6 1 0 4.40 0.00 0.00
        Navrátil Richard (Olympia) 56.7  283 243 71 51 43 25 31 1 3 14 8 2 0 6.83 0.00 0.00
        Labartino James Walter (Technika) 59.7  282 238 59 41 32 37 39 6 4 5 2 0 0 4.83 0.00 0.00
        Vítek Daniel (Eagles) 63.3  272 249 56 30 23 18 42 1 2 4 3 1 0 3.27 0.00 0.00
        Procházka Pavel (Olympia) 54.7  268 235 69 51 32 21 41 1 5 6 8 1 0 5.27 0.00 0.00
        Blažek Aleš (Olympia) 48.7  262 222 76 63 43 33 18 6 1 2 4 1 0 7.95 0.00 0.00
        Mráz Daniel (Technika) 52.7  258 215 60 42 36 31 34 3 2 7 2 0 0 6.15 0.00 0.00
        Dluhoš Vladimír (Arrows) 47.3  242 174 44 56 42 48 23 7 2 14 5 0 0 7.99 0.00 0.00
        Žondra Tomáš (Hroši) 47.7  240 197 57 57 50 36 27 3 6 6 3 0 0 9.44 0.00 0.00
        Sobotka Michal (Draci) 50.7  230 211 62 29 22 14 20 2 0 5 2 0 0 3.91 0.00 0.00
        Blažek Jan (Kotlářka) 50.7  209 190 43 39 23 13 36 7 0 3 3 0 0 4.09 0.00 0.00
        Střítecký Martin (Technika) 47.3  200 187 49 28 22 7 21 4 4 5 2 0 0 4.18 0.00 0.00
        Němec Jaroslav (Olympia) 35.0  200 184 61 57 27 10 8 1 2 2 2 0 0 6.94 0.00 0.00
        Papež Vojtěch (Hroši) 42.0  198 162 42 33 26 20 27 2 2 15 2 1 0 5.57 0.00 0.00
        Hess Isaac (Technika) 48.7  197 176 30 18 17 18 60 4 1 2 1 1 0 3.14 0.00 0.00
        Schneider Martin (Draci) 42.7  194 177 42 28 25 12 45 7 1 4 2 0 0 5.27 0.00 0.00
        Tomek Jan (Draci) 41.7  193 177 40 22 16 11 28 2 0 2 1 1 0 3.46 0.00 0.00
        Homolka Jan (Eagles) 42.3  181 173 41 18 14 6 15 2 0 2 1 0 0 2.98 0.00 0.00
        Jelínek Vojtěch (Draci) 40.0  172 151 44 31 24 19 29 2 1 2 0 0 0 5.40 0.00 0.00
        Mc Carthy Gregory O´Neil (Arrows) 37.0  159 141 31 15 10 11 41 3 0 3 3 0 0 2.43 0.00 0.00
        Král Michael (Kotlářka) 25.0  145 119 42 32 23 17 15 3 0 5 2 0 0 8.28 0.00 0.00
        Celkem 2192.8  10083 8885 2379 1584 1162 854 1413 135 71 242 134 42 0 4.77 9.76 1.47
      • Jméno hráče PO A E FA
        Němec Radek (Arrows) 345 11 9 0.975
        Utěšený Jan (Skokani) 299 29 4 0.988
        Homolka Jan (Eagles) 292 21 7 0.978
        Budský Pavel (Draci) 303 10 6 0.981
        Kužma Ján (Hroši) 296 15 3 0.990
        Kočí Michal (Technika) 255 20 3 0.989
        Pelzl Rudolf (Eagles) 248 14 5 0.981
        Střítecký Martin (Technika) 162 32 4 0.980
        Voják Jakub (Skokani) 162 24 6 0.969
        Derhak Alexander Edward Dmitri (Draci) 170 16 1 0.995
        Drong Martin (Arrows) 63 105 14 0.923
        Lawman Matthew Desmond (Technika) 52 109 16 0.910
        Schneider Martin (Draci) 59 100 12 0.930
        Procházka Pavel (Olympia) 61 88 19 0.887
        Baroch Petr (Kotlářka) 52 100 13 0.921
        Hajtmar Jakub (Draci) 80 70 11 0.932
        Vančura Jakub (Kotlářka) 138 8 6 0.961
        Jablonka Ján (Hroši) 48 96 6 0.960
        Barrios Basilio (Kotlářka) 84 58 4 0.973
        Drábek Jan (Eagles) 43 92 9 0.938
        Kmiecik Kellen (Skokani) 53 80 11 0.924
        Paluch Przemyslaw (Arrows) 121 19 3 0.979
        Magedanz Charles Hugo (Kotlářka) 31 106 4 0.972
        Kolář Libor (Olympia) 129 5 4 0.971
        Blažek Václav (Skokani) 41 85 11 0.920
        Zdražil Martin (Skokani) 45 76 16 0.883
        Brebner Jackson (Kotlářka) 128 9 0 1.000
        Ough Wayne Daniel (Technika) 69 62 4 0.970
        Veselka Jakub (Olympia) 85 36 13 0.903
        Matuška Jakub (Kotlářka) 129 5 0 1.000
        Vystrčil Milan (Hroši) 55 63 10 0.922
        Kaplan Jakub (Arrows) 58 57 6 0.950
        Kubovčík Martin (Arrows) 53 60 8 0.934
        Malík Jakub (Arrows) 112 5 2 0.983
        Jelínek Martin (Hroši) 48 60 6 0.947
        Hejma Matěj (Eagles) 107 4 1 0.991
        Borecký Lukáš (Eagles) 71 30 10 0.910
        Labartino James Walter (Technika) 66 39 6 0.946
        Zýma Michael (Eagles) 52 52 6 0.945
        Celkem 4665 1871 279 1.322
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1