• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Bongo Bongo Liberec BON
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Hroši C Cardion Hroši Brno C HBC
      Miners Miners Kladno, z.s. MIN
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Pelikans Pelikans Bučovice BUC
      Red Crayfish Rakovník Red Crayfish RAK
      Rytíři Rytíři Trutnov RTR
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Sp. Poříčí Sharks Spálené Poříčí SPO
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Technika Technika Brno TECH
      Technika B Technika Brno B TECH
      Tempo C Tempo Titans C TEM
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Wolfs Wolfs Domažlice DOM
      Eagles Eagles Praha EAG
      Draci Draci Brno DRA
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Olympia Olympia Blansko BLA
      • Čtvrtfinále
        Rakovník Red Crayfish 0
        Kotlářka Praha 1
        Skokani Olomouc 0
        Draci Brno 1
        Olympia Blansko 1
        Cardion Hroši Brno 0
        Třebíč Nuclears 0
        Eagles Praha 1
        3. kolo
        Miners Kladno, z.s. 0
        Draci Brno 1
        Olympia Blansko 1
        Technika Brno 0
        Old Boys Praha 0
        Cardion Hroši Brno 1
        SaB Orli Choceň 0
        Eagles Praha 1
        Rakovník Red Crayfish 1
        Arrows Ostrava 0
        Wolfs Domažlice 0
        Třebíč Nuclears 1
        Sharks Spálené Poříčí 0
        Kotlářka Praha 1
        Rytíři Trutnov 0
        Skokani Olomouc 1
        2. kolo
        Miners Kladno, z.s. 1
        Technika Brno B 0
        Old Boys Praha 1
        Tempo Titans C 0
        Cardion Hroši Brno C 0
        Wolfs Domažlice 1
        Cannibals Šumperk 0
        Olympia Blansko 1
        Sharks Spálené Poříčí 1
        Pelikans Bučovice 0
        Rytíři Trutnov 0
        Bongo Liberec 0
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Bongo Liberec 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cannibals Šumperk 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno C 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Miners Kladno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Old Boys Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Orlice Choceň 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Pelicans Bučovice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rakovník Red Crayfish 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rytíři Trutnov 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sharks Spálené Poříčí 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno B 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans C 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Wolfs Domažlice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2016-04-03T14:00 ne 3.4.2016 14:00 Sp. Poříčí 99 : 0 Pelikans Spálené Poříčí
        2016-04-03T14:00 ne 3.4.2016 14:00 Miners 11 : 9 Technika B Kladno
        2016-05-02T18:00 po 2.5.2016 18:00 Old Boys 15 : 12 Tempo C Krč
        2016-05-29T10:00 ne 29.5.2016 10:00 Cannibals 3 : 14 Olympia Šumperk
        2016-06-18T11:00 so 18.6.2016 11:00 Hroši C 5 : 16 Wolfs Hroši
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Old Boys 3 : 25 Hroši Krč
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Choceň 4 : 12 Eagles Choceň
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Red Crayfish 7 : 6 Arrows Roudnice
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Wolfs 4 : 8 Nuclears Domažlice
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Sp. Poříčí 1 : 13 Kotlářka Spálené Poříčí
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Miners 2 : 9 Draci Kladno
        2016-07-03T14:00 ne 3.7.2016 14:00 Rytíři 5 : 20 Skokani Trutnov
        2016-07-19T19:30 út 19.7.2016 19:30 Olympia 4 : 3 Technika Blansko
        2016-08-27T14:00 so 27.8.2016 14:00 Skokani 0 : 15 Draci Skokani
        2016-08-27T14:00 so 27.8.2016 14:00 Red Crayfish 1 : 20 Kotlářka Roudnice
        2016-09-07T19:30 st 7.9.2016 19:30 Olympia 7 : 2 Hroši Blansko
        2016-09-27T19:00 út 27.9.2016 19:00 Nuclears 8 : 18 Eagles Krč (světla)
        2016-09-30T19:00 pá 30.9.2016 19:00 Draci 8 : 5 Olympia Blansko
        2016-09-30T19:00 pá 30.9.2016 19:00 Kotlářka 11 : 6 Eagles Krč
        2016-10-01T11:30 so 1.10.2016 11:30 Olympia 3 : 11 Eagles Blansko
        2016-10-01T15:30 so 1.10.2016 15:30 Draci 6 : 0 Kotlářka Blansko
        2016-10-01T18:30 so 1.10.2016 18:30 Kotlářka 1 : 3 Eagles Blansko
        2016-10-02T12:00 ne 2.10.2016 12:00 Draci 0 : 1 Eagles Blansko
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR BON SUM ORL DRA EAG HRO HBC KOT MIN NUC OLD BLA BUC RAK RTR SKO SPO TECH TECH TEM DOM
        Arrows Ostrava
        Bongo Liberec
        Cannibals Šumperk
        SaB Orli Choce?
        Draci Brno
        Eagles Praha
        Cardion Hroši Brno
        Cardion Hroši Brno C
        Kotlá?ka Praha
        Miners Kladno, z.s.
        T?ebí? Nuclears
        Old Boys Praha
        Olympia Blansko
        Pelikans Bu?ovice
        Rakovník Red Crayfish
        Rytí?i Trutnov
        Skokani Olomouc
        Sharks Spálené Po?í?í
        Technika Brno
        Technika Brno B
        Tempo Titans C
        Wolfs Domažlice
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Zýma Petr (Eagles) 18 4 6 0 1 0 1 2 1 2 2 0 0 0.333 0.400 0.444
        Zýma Michal (Eagles) 18 2 3 0 0 0 2 0 0 2 5 0 0 0.167 0.250 0.167
        Vítek Daniel (Eagles) 16 3 4 1 0 0 1 0 0 0 3 0 0 0.250 0.250 0.313
        Blažek Šimon (Eagles) 14 1 3 0 0 0 1 0 0 1 2 0 1 0.214 0.267 0.214
        Hajtmar Jakub (Draci) 14 1 4 0 0 0 2 1 0 0 1 0 0 0.286 0.286 0.286
        Hernández Barrios Basilio (Eagles) 14 1 5 2 0 0 1 0 0 2 1 1 0 0.357 0.471 0.500
        Homolka Jan (Eagles) 13 3 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0.154 0.214 0.154
        Šulc Radek (Eagles) 12 1 2 0 0 0 2 0 1 0 2 1 0 0.167 0.231 0.167
        Smola Filip (Kotlářka) 12 2 4 2 0 0 1 0 0 0 2 2 0 0.333 0.429 0.500
        Červenka Martin (Kotlářka) 12 2 2 0 0 1 3 0 0 1 1 0 0 0.167 0.231 0.417
        Pelzl Rudolf (Eagles) 12 1 2 1 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0.167 0.167 0.250
        Hajtmar Adam (Draci) 11 3 4 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0.364 0.364 0.727
        Dubový Arnošt (Draci) 11 2 6 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0.545 0.545 0.727
        Bužga Vojtěch (Eagles) 11 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0.091 0.091 0.091
        Jelínek Zdeněk (Olympia) 10 0 2 1 0 0 2 0 1 0 2 0 0 0.200 0.200 0.300
        Ondráček Michal (Draci) 10 4 4 0 2 0 2 1 0 1 1 1 0 0.400 0.500 0.800
        Vavruša Daniel (Kotlářka) 10 1 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.300 0.364 0.300
        Blažek Jan (Kotlářka) 10 3 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0.000 0.167 0.000
        Němec Jaroslav (Olympia) 9 1 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.333 0.400 0.333
        Polanský Tomáš (Draci) 9 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0.222 0.300 0.222
        Aubrecht Ivan (Kotlářka) 9 0 3 0 1 0 1 0 0 0 3 0 0 0.333 0.333 0.556
        Chroust Přemek (Draci) 9 0 2 1 0 0 4 0 0 0 1 1 0 0.222 0.300 0.333
        Síla Petr (Kotlářka) 8 1 0 0 0 0 0 2 0 4 1 1 0 0.000 0.385 0.000
        Budský Pavel (Draci) 8 1 4 1 1 0 3 0 0 2 1 0 0 0.500 0.600 0.875
        Čech Petr (Draci) 8 2 2 1 0 0 2 0 0 2 0 1 0 0.250 0.455 0.375
        Šůcha Matěj (Kotlářka) 8 0 3 0 0 0 1 2 0 1 1 2 0 0.375 0.545 0.375
        Kostka Jakub (Olympia) 7 1 0 0 0 0 1 1 0 2 2 0 0 0.000 0.222 0.000
        Kolář Libor (Olympia) 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0 0.143 0.250 0.143
        Procházka Pavel (Olympia) 7 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0.143 0.143 0.143
        Lošťák David (Olympia) 7 2 4 1 0 0 1 1 0 0 2 1 0 0.571 0.625 0.714
        Truesdale Joe (Kotlářka) 7 1 0 0 0 0 1 0 0 3 2 0 0 0.000 0.300 0.000
        Mužík Martin (Kotlářka) 7 0 1 1 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0.143 0.143 0.286
        Padyšák Daniel (Kotlářka) 6 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0.167 0.286 0.167
        Hrubý Jiří (Olympia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.000 0.143 0.000
        Celkem 350 46 84 16 6 1 43 11 3 30 48 13 3 0.240 0.321 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Hušek Matěj (Eagles) 13.3  51 46 9 0 0 2 13 0 0 2 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Kozač Kryštof (Eagles) 8.0  38 31 6 3 3 4 6 0 0 3 0 0 0 3.38 0.00 0.00
        Červenka Marek (Kotlářka) 8.0  35 32 7 3 1 1 4 0 0 1 1 0 0 1.13 0.00 0.00
        Chocholouš Vít (Choceň) 6.0  34 32 11 12 5 1 5 1 0 0 1 0 0 7.50 0.00 0.00
        Sobotka Michal (Draci) 9.0  33 30 6 1 0 1 6 0 1 0 1 1 0 0.00 0.00 0.00
        Konvalinka Miroslav (Olympia) 6.3  32 31 12 8 8 1 1 0 0 0 1 0 0 11.37 0.00 0.00
        Dijck Rick (Eagles) 4.7  29 20 8 10 7 7 0 1 1 1 1 0 0 13.50 0.00 0.00
        Chroust Radim (Draci) 7.0  28 25 2 0 0 2 4 0 1 1 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Procházka Pavel (Olympia) 5.0  27 23 7 5 5 3 2 0 0 1 1 0 0 9.00 0.00 0.00
        Furko Ondřej (Draci) 5.3  24 24 5 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Duffek Tomáš (Eagles) 4.7  24 16 2 1 1 4 7 0 0 3 0 0 0 1.93 0.00 0.00
        Kostka Jakub (Olympia) 4.0  20 19 7 6 4 0 2 0 0 1 0 0 0 9.00 0.00 0.00
        Ercoli Lukáš (Kotlářka) 5.3  20 18 2 3 2 2 3 0 0 0 0 0 0 3.38 0.00 0.00
        Budský Pavel (Draci) 3.7  17 15 4 1 1 1 5 0 0 1 0 0 0 2.45 0.00 0.00
        Borecký Lukáš (Eagles) 3.3  16 16 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2.70 0.00 0.00
        Celkem 93.6  428 378 93 58 38 29 61 2 3 14 6 1 0 3.65 8.94 1.30
      • Jméno hráče PO A E FA
        Červenka Martin (Kotlářka) 24 3 1 0.964
        Pelzl Rudolf (Eagles) 25 2 0 1.000
        Homolka Jan (Eagles) 24 3 0 1.000
        Zýma Michal (Eagles) 13 8 4 0.840
        Blažek Jan (Kotlářka) 7 13 2 0.909
        Čech Petr (Draci) 20 1 0 1.000
        Kolář Libor (Olympia) 21 0 0 1.000
        Smola Filip (Kotlářka) 6 10 4 0.800
        Polanský Tomáš (Draci) 13 3 2 0.889
        Hajtmar Jakub (Draci) 4 8 3 0.800
        Chroust Přemek (Draci) 7 5 1 0.923
        Šulc Radek (Eagles) 2 10 0 1.000
        Zýma Petr (Eagles) 8 3 0 1.000
        Budský Pavel (Draci) 6 3 2 0.818
        Blažek Šimon (Eagles) 4 6 0 1.000
        Vítek Daniel (Eagles) 10 0 0 1.000
        Kostka Jakub (Olympia) 3 4 2 0.778
        Ondráček Michal (Draci) 5 3 1 0.889
        Procházka Pavel (Olympia) 4 4 1 0.889
        Hajtmar Adam (Draci) 7 1 1 0.889
        Celkem 213 90 24 1.278
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1