Vytisknout

Český baseballový pohár 2017

Kategorie: Baseball - Muži

Informace

ČBP

Tým Hraje
Tempo Praha Play-Off
Technika Brno Play-Off
Sparks Mladé Buky Play-Off
Skokani Olomouc Play-Off
Red Crayfish Rakovník Play-Off
Olympia Blansko Play-Off
Old Boys Praha Play-Off
Nuclears Třebíč Play-Off
Miners Kladno Play-Off
Kotlářka Praha Play-Off
Hroši Brno Play-Off
Eagles Praha Play-Off
Draci Brno Play-Off
Cannibals Šumperk Play-Off
Arrows Ostrava Play-Off
Play-Off
Play-Off
Play-Off

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
717 25. 6. 2017 14:00 Nuclears Eagles Třebíč (Nuclears) Třebíč Semifinále Plánovaný
716 25. 6. 2017 20:00 Draci Arrows MBS (Draci) Brno Semifinále Skreč hostů

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
713 11. 6. 2017 19:00 Arrows Hroši Arrows Ostrava Čtvrtfinále 9 - 0
714 21. 5. 2017 16:30 Nuclears Kotlářka Třebíč (Nuclears) Třebíč Čtvrtfinále 3 - 1
712 14. 5. 2017 19:00 Draci Technika MBS (Draci) Brno Čtvrtfinále 5 - 0
715 14. 5. 2017 14:00 Miners Eagles Čtvrtfinále 4 - 20
704 7. 5. 2017 14:00 4 - 16
708 1. 5. 2017 17:00 3 - 15
706 1. 5. 2017 11:00 Skokani Arrows Skokani Olomouc 4.kolo 0 - 18
711 30. 4. 2017 14:00 Roudnice (Praotci) Roudnice 2 - 22
709 30. 4. 2017 14:00 0 - 9
710 30. 4. 2017 14:00 9 - 0
705 25. 4. 2017 19:00 Blansko (Olympia) Blansko 0 - 10
702 15. 4. 2017 14:00 Skokani Olomouc 4 - 3
701 15. 4. 2017 14:00 10 - 0
707 14. 4. 2017 14:00 Kraví hora (Technika) Brno 0 - 21
703 10. 4. 2017 17:30 Krč (Eagles) Praha 19 - 9

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Čtvrtfinále R
Eagles 20
Miners 4

Čtvrtfinále R
Technika 0
Draci 5

Čtvrtfinále R
Kotlářka 1
Nuclears 3

Čtvrtfinále R
Hroši 0
Arrows 9

Semifinále
Eagles
Nuclears

Semifinále
Arrows
Draci

Kvalifikační zápasy (playoff)


4.kolo R
Arrows 18
Skokani 0

Křížová tabulka základní části


Tým EAG HRO DRA ARR KOT CAN MIN SKO SPA TEC RAK OLY NUC OLB TEM
Eagles
Hroši
Draci
Arrows
Kotlářka
Cannibals
Miners
Skokani
Sparks
Technika
Red Crayfish
Olympia
Nuclears
Old Boys
Tempo

Pořadí



Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
10 4 6 0 0.400 - 51 : 105
10 4 6 0 0.400 - 51 : 105
10 4 6 0 0.400 - 51 : 105
Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Draci Brno 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Cannibals Šumperk 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Miners Kladno 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Sparks Mladé Buky 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Technika Brno 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Red Crayfish Rakovník 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Old Boys Praha 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0
Tempo Praha 0 0 0 0 0.000 1 0 : 0