• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Draci Draci Brno DRA
      Eagles Eagles Praha EAG
      Fulleros Fulleros de la Habana FUL
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Miners Miners Kladno, z.s. MIN
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Red Crayfish Rakovník Red Crayfish RAK
      Sp. Poříčí Sharks Spálené Poříčí SPO
      Skokani B Skokani Olomouc B SKO
      Sparks Sparks Mladé Buky Spar
      Spartak Spartak Trutnov SPT
      Technika Technika Brno TECH
      Technika B Technika Brno B TECH
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      • Finále
        Draci Brno 1
        Třebíč Nuclears 0
        Semifinále
        Třebíč Nuclears 1
        Eagles Praha 0
        Draci Brno 1
        Arrows Ostrava 0
        Čtvrtfinále
        Arrows Ostrava 1
        Cardion Hroši Brno 0
        Třebíč Nuclears 1
        Kotlářka Praha 0
        Miners Kladno, z.s. 0
        Eagles Praha 1
        Draci Brno 1
        Technika Brno 0
        3. kolo
        Sparks Mladé Buky 0
        Draci Brno 1
        Olympia Blansko 0
        Technika Brno 1
        Skokani Olomouc B 0
        Arrows Ostrava 1
        Technika Brno B 0
        Cardion Hroši Brno 1
        Old Boys Praha 0
        Třebíč Nuclears 1
        Sharks Spálené Poříčí 0
        Kotlářka Praha 1
        Miners Kladno, z.s. 1
        Tempo Titans Praha 0
        Rakovník Red Crayfish 0
        Eagles Praha 1
        2. kolo
        Old Boys Praha 1
        Fulleros de la Habana 0
        Skokani Olomouc B 1
        Cannibals Šumperk 0
        Sparks Mladé Buky 1
        Spartak Trutnov 0
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cannibals Šumperk 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Fulleros de la Habana 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Miners Kladno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Třebíč Nuclears 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Old Boys Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rakovník Red Crayfish 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Skokani Olomouc B 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sharks Spálené Poříčí 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sparks Mladé Buky 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Spartak Trutnov 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno B 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2017-04-10T17:30 po 10.4.2017 17:30 Old Boys 19 : 9 Fulleros Krč
        2017-04-14T14:00 pá 14.4.2017 14:00 Technika B 0 : 21 Hroši Technika
        2017-04-15T14:00 so 15.4.2017 14:00 Skokani B 4 : 3 Cannibals Skokani
        2017-04-15T14:00 so 15.4.2017 14:00 Sparks 10 : 0 Spartak Mladé Buky
        2017-04-25T19:00 út 25.4.2017 19:00 Olympia 0 : 10 Technika Blansko
        2017-04-30T14:00 ne 30.4.2017 14:00 Red Crayfish 2 : 22 Eagles Roudnice
        2017-04-30T14:00 ne 30.4.2017 14:00 Sp. Poříčí 0 : 99 Kotlářka Spálené Poříčí
        2017-04-30T14:00 ne 30.4.2017 14:00 Miners 99 : 0 Tempo Kladno
        2017-05-01T11:00 po 1.5.2017 11:00 Skokani B 0 : 18 Arrows Skokani
        2017-05-01T17:00 po 1.5.2017 17:00 Old Boys 3 : 15 Nuclears Krč (světla)
        2017-05-07T14:00 ne 7.5.2017 14:00 Sparks 4 : 16 Draci Mladé Buky
        2017-05-14T19:00 ne 14.5.2017 19:00 Draci 5 : 0 Technika MBS
        2017-05-14T14:00 ne 14.5.2017 14:00 Miners 4 : 20 Eagles Kladno
        2017-05-21T16:30 ne 21.5.2017 16:30 Nuclears 3 : 1 Kotlářka Třebíč
        2017-06-11T19:00 ne 11.6.2017 19:00 Arrows 9 : 0 Hroši Arrows
        2017-06-25T20:00 ne 25.6.2017 20:00 Draci 99 : 0 Arrows MBS
        2017-06-25T16:00 ne 25.6.2017 16:00 Nuclears 11 : 0 Eagles Třebíč
        2017-07-19T17:30 st 19.7.2017 17:30 Nuclears 2 : 3 Draci Třebíč
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR SUM DRA EAG FUL HRO KOT MIN NUC OLD BLA RAK SKO SPO Spar SPT TECH TECH TEM
        Arrows Ostrava
        Cannibals Šumperk
        Draci Brno
        Eagles Praha
        Fulleros de la Habana
        Cardion Hroši Brno
        Kotlá?ka Praha
        Miners Kladno, z.s.
        T?ebí? Nuclears
        Old Boys Praha
        Olympia Blansko
        Rakovník Red Crayfish
        Skokani Olomouc B
        Sharks Spálené Po?í?í
        Sparks Mladé Buky
        Spartak Trutnov
        Technika Brno
        Technika Brno B
        Tempo Titans Praha
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1