• osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Bronzové STB!!! Aneb Veteráni Arrows se neztratili !

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
  • Australanka na Arrows

    Aktuality

    Číst dál...
    
    • so 22.září 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 29.září 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • 22.září - 23.září 2018

      3. česká softballová liga žen
      Finálový turnaj (o 1.-6.místo)
    • so 22.září 2018 15:00

      EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
    • so 29.září 2018 06:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • so 29.září 2018 07:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18
    • pá 5.říjen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows - Draci

    Moravian-Silesian League U11

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Gepardy Żory Gepardy Żory GEP
      Jastrzab Jastrzab Jastrzębie-Zdrój JAS
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
      Silesia Rybnik Silesia Rybnik SIL
      Skokani Skokani Olomouc SKO
    • Žádné zápasy nejsou zadány...

      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Arrows Ostrava 12 10 2 0 0.833 - 110 : 54
        Silesia Rybnik 10 8 2 0 0.800 1 96 : 47
        Klasik Frýdek-Místek 12 5 7 0 0.417 5 59 : 72
        Skokani Olomouc 12 5 7 0 0.417 5 56 : 86
        Gepardy Żory 10 4 6 0 0.400 5 64 : 73
        Jastrzab Jastrzębie-Zdrój 10 1 9 0 0.100 8 46 : 99
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2016-04-14T14:30 čt 14.4.2016 14:30 Gepardy Żory 5 : 9 Skokani Skokani
        2016-04-14T16:00 čt 14.4.2016 16:00 Skokani 7 : 5 Gepardy Żory Skokani
        2016-04-21T15:30 čt 21.4.2016 15:30 Klasik 4 : 8 Gepardy Żory Frýdek-Místek
        2016-04-21T17:00 čt 21.4.2016 17:00 Gepardy Żory 7 : 2 Klasik Frýdek-Místek
        2016-04-29T15:30 pá 29.4.2016 15:30 Jastrzab 6 : 5 Klasik Frýdek-Místek
        2016-04-29T17:00 pá 29.4.2016 17:00 Klasik 9 : 6 Jastrzab Frýdek-Místek
        2016-05-04T16:00 st 4.5.2016 16:00 Arrows 12 : 4 Skokani Arrows
        2016-05-04T17:30 st 4.5.2016 17:30 Skokani 2 : 8 Arrows Arrows
        2016-05-08T10:00 ne 8.5.2016 10:00 Skokani 8 : 5 Klasik Skokani
        2016-05-08T11:30 ne 8.5.2016 11:30 Klasik 12 : 5 Skokani Skokani
        2016-05-20T16:30 pá 20.5.2016 16:30 Arrows 12 : 2 Jastrzab Arrows
        2016-05-20T18:00 pá 20.5.2016 18:00 Jastrzab 2 : 14 Arrows Arrows
        2016-05-22T10:00 ne 22.5.2016 10:00 Skokani 0 : 6 Silesia Rybnik Skokani
        2016-05-22T11:30 ne 22.5.2016 11:30 Silesia Rybnik 8 : 1 Skokani Skokani
        2016-05-29T10:00 ne 29.5.2016 10:00 Arrows 5 : 2 Klasik Arrows
        2016-05-29T11:30 ne 29.5.2016 11:30 Klasik 0 : 4 Arrows Arrows
        2016-06-11T10:00 so 11.6.2016 10:00 Klasik 2 : 11 Silesia Rybnik Frýdek-Místek
        2016-06-11T11:30 so 11.6.2016 11:30 Silesia Rybnik 7 : 10 Klasik Frýdek-Místek
        2016-06-26T10:00 ne 26.6.2016 10:00 Klasik 4 : 3 Arrows Frýdek-Místek
        2016-06-26T11:30 ne 26.6.2016 11:30 Arrows 12 : 3 Skokani Frýdek-Místek
        2016-06-26T13:00 ne 26.6.2016 13:00 Skokani 2 : 4 Klasik Frýdek-Místek
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR SIL KLA SKO GEP JAS
        Arrows Ostrava 5-2
        4-0
        3-4
        12-4
        12-3
        8-2
        12-2
        14-2
        Silesia Rybnik 7-10
        11-2
        8-1
        6-0
        Klasik Frýdek-Místek 0-4
        4-3
        2-5
        2-11
        10-7
        12-5
        5-8
        4-2
        4-8
        2-7
        9-6
        5-6
        Skokani Olomouc 2-8
        4-12
        3-12
        0-6
        1-8
        8-5
        2-4
        5-12
        7-5
        9-5
        Gepardy ?ory 7-2
        8-4
        5-9
        5-7
        Jastrzab Jastrz?bie-Zdrój 2-14
        2-12
        6-5
        6-9
    • Žádné statistiky nejsou zadány...

    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 4
    • 5. turnaj ELZY
      Trutnov - Arrows
      2 : 3
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 0
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      7 : 5
    • 5. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      8 : 15
    • EXTRALIGA U18
      Arrows - Nuclears
      15 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Draci
      2 : 7
    • Extraliga juniorek
      Panthers - Arrows
      7 : 8
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Eagles
      14 : 11
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Skokani
      16 : 0
    • EXTRALIGA U18
      Nuclears - Arrows
      12 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      0 : 15