Příběh fotografie – Story pokračuje

Napsal Radim Kepák | .

Velké překvapení připravili na Arrows trenérům juniorské reprezentace Davidovi Winklerovi a Leoši Kubátovi. Před zápasem o třetí místo obdrželi trenéři reprezentačního týmu historickou fotografii na které jsou v radostném výskoku po vítězném zápase s Ukrajinou z roku 1998 o třetí místo. Černobílá fotografie s patinou již 17-ti let a na ní vítězný nadhazovač utkání Leoš Kubát se svým zadákem kamarádem Davidem Winklerem.

President Klubu Arrows Radim Kepák připravil velké překvapení pro oba aktéry a

Španělský kluk z plakátu

Napsal Dominik Zdráhal | .

Dnes jsem měl jedinečnou možnost potkat se s celebritou - v areálu Arrows na plakátu, zvoucím na právě končící Mistrovství Evropy je totiž na pozadí momentka z loňského Mistrovství Evropy mužů, jehož základní část se konala také v Ostravě, fotka vnějšího polaře španělského týmu Daniela Martineze. A právě on je technickým vedoucím španělské juniorky, hrající na šampionátu. A tak jsem tedy využil příležitosti a zeptal se ho na pár otázek.

Vladimír: Danieli, jak si se dostal na plakát v České Republice?

Daniel:

Pohled na baseball z jiné výšky

Napsal Dominik Zdráhal | .

Střípky ze zákulisí skupiny „Sběrači a batboys“

Není to žádná hudební skupina, ale parta malých kluků a jedné dívky, kteří se rozhodli trávit prázdniny místo u vody, raději na baseballovém hřišti, kde se hraje mistrovství Evropy juniorů. Jsou to malí hráči tohoto pro ně tak oblíbeného sportu. V horkém počasí tady běhají od rána do večera, mají svůj sport rádi a obětují svůj čas… říká Viťa Kaplan, hlavní koordinátor MEJU18 a pokračuje….pomáhají sbírat míčky a nosit

VIP OSOBNOSTI NA HŘIŠTI ČÁST PÁTÁ

Napsal Dominik Zdráhal | .

Jeden z nejstarších „Permoníků v Klubu“

Leoš Balon zvaný „Kalat“ nebo taky „Kalo“

Leoš Balon (1958) dlouholetá opora Arrows , kterému nikdo jinak ze starých pánů neřekne než „Kalo“. Na rozdíl od svých kolegů legend, které jsme vám představovali ve svých článcích „Kalo“ je nejstarším hráčem veteránského týmu Arrows, který je stále sportovně aktivní, nastupuje pod značkou STB což znamená (staří tlustí baseballisti), což se v žádném případě nedá o

SOUHRN PÁTÉHO DNE ME JUNIORŮ

Napsal Dominik Zdráhal | .

V pátek skončila základní část Mistrovství Evropy v Ostravě. Česká Republika a Francie se připojily k Holandsku a Itálii jako semifinalisté, Německo a Rusko bude hrát o páté místo.

Rusko - Holandsko 0-15

Holandsko pokračovalo cestu skupinou B jako nůž máslem. V páteční dopoledne rozbilo Rrusko 15-0. Darryl Jamoena a Aaron Groot odházeli zápas bez hitu, Marko Wijst šel 3-4 s dvěma doubly a pěti RBI. Všech devět hráčů startujícího lineupu doběhlo alespoň jednou.

Francie - Španělsko 8-10

I přes kladný výsledek 10-8 to byla pro Španěly

Partneři

 • logo ceb
  Evropská Baseballová Federace
 • logo cba
  Česká Baseballová Asociace
 • logo-ostrava
  Statutární město Ostrava
 • logo moravskoslezsky-kraj
  Moravskoslezský kraj