Vytisknout

Den 6. - Finálový

Napsal Martin Bohoněk | .

A je tu sobota. Týden bojů vrcholí. Kdo si odveze pohár pro vítěze a také ten putovní? Pojďme se na to, jak to všechno vlastně dopadlo, podívat podrobněji.

Ranní program odstartoval zápas o poslední příčku, hold někdo poslední musí být. Zápas proti sobě svedl výkonnostně stejné týmy z Paříže a Amageru. Nejprve vedly Francouzky, pak se Amager rozhodl, že přeci jen zabojuje. Dohnat skóre zápasu se mu již ale nepovedlo, a tak skončilo tím nejtěsnějším poměrem 3:4 pro francouzský tým. Do konečné tabulky ke Švýcarkám tak přibyly další dva

Vytisknout

Den 5. - Švýcarky jsou čtvrté

Napsal Martin Bohoněk | .

Nadpis je velmi zajímavý, asi vás překvapil. Je to zajímavé konstatování před posledním dnem turnaje, ale taková je skutrečnost. Jak se to stalo? To si nejprve v prvním zápase, hned po ranním rozbřesku, poradily Therwil s německým Mannheimem 5:1. Odpoledne pak musely porazit belgický Brasschaat, což se v obráceném výsledku nepodařilo. Děvčata mohou rozjet závěrečnou párty předčasně už tento večer. Myslím si, že v turnaji zanechaly velmi dobrý dojem.

Belgičanky právě díky vítězství nad Therwil proklouzly do opravy a mají ještě šanci dostat se do finále. O něj si zahrají

Vytisknout

Den 4. - Krásný letní

Napsal Martin Bohoněk | .

Dnes nás všechny konečně hezky prohřálo slunce. Pěkně horko taky začíná být v tabulce, především tedy v té horní polovině. Šest týmů v ní bojuje o pohárové vítězství. Vezmeme to hezky odspodu. Mannheim musí vyhrávat. Jenže soupeři pro dnešní den nejsou jednoduší. Nakonec holandský a italský tým je nad jejich síly, holandskému mohutně vzdorovaly. První dva body obdržely až ve třetí směně. Nakonec tedy dvě prohry 0:9 a 1:4, žádné překvapení favorité nepřipustily.

Tempo ve svém prvním zápase nastupuje proti

Partneři

 • logo esf
  Evropská Softballová Federace
 • logo csa
  Česká Softballová
  Asociace
 • logo-ostrava
  Statutární město Ostrava
 • logo moravskoslezsky-kraj
  Moravskoslezský kraj