Vytisknout

2. sezóna, 2. turnaj, 2. místo, 2 kauči a 2 homeruny!!!

Napsal Lui |

V sobotu po poledni začínáme v Kunovicích na krásném novém hřišti 2. turnaj 3.ČSLŽ. Jako první soupeř se představuje pro nás neznámé Blansko. I my už nejsme nejmladší, a jelikož se nám od minulé sezony čtyři hráčky rozdvojily, tak i naše sestava má drobné změny a jezdíme ve skromné partě. I tak ale Blansko porážíme 5:4 a rovnou nastupujeme do dalšího zápasu, tentokrát s Radotínem. Radotín – to jsou vždy kvalitní zápasy a tak po tuhém boji porážíme Radotín 6:4. Po vyhrané sobotě nás zaslouženě čeká místní koupaliště a večer párty na hřišti.

V neděli nás čekají tři zápasy po sobě a tak se není nad čím rozmýšlet, postup do finále nám zajistní jen dvě výhry. V ranním zápase porážíme po skvělé pálce domácí Kunovice 13:6, v dalším zápase porážíme Tempo B 13:3 a chystáme se na finále!

Finále začíná ve 13:00 před plnou kunovickou tribunou, atmosféra je vynikající, nasazujeme top sestavu a jdeme na to. Pomalu a trpělivě se dostáváme až do páté směny, vedeme 3:0 a snažíme se vedení udržet. Bohužel v poslední možné směně po našich vlastních chybách dotahují Kunovice na 3:3. Jdeme do dohrávky, obsazujeme všechny mety bez autu a přece se nám nepodaří dotlačit jediný bod. Zápas graduje, na řadě je tiebreak. Kunovice hnané fanoušky přidávají 5 bodů, nám se v dohrávce tiebreaku podaří dotlačit jen jeden bod a tak Kunovice zaslouženě vyhrávají 8:4 a na nás „zbylo“ druhé místo. Finále bylo nádherné, parádní zápas jako za starých časů. Ale hlavně famozní perličkou v neděli byly dva homeruny za plot a to jeden od Káji Otoupalíkové a první životní homerun Lucie „Škopci“ Kudrové!!!

Děkujeme trenérům Luboši Davidovi a Michalovi Bušovskému

Na turnaji hrály: Lucie Kudrová (Škopcová), Denisa Němcová, Aneta Bělunková, Dominika Bušovská (Bulatová), Jana Hanáková, Jessica Křížková, Karla Otoupalíková, Martina Paulík (Langerová), Nikol Galová, Iva Machačová, Luisa Uhlařová (Elblová)

Bohužel, nejsou všechny dny zalité sluncem a ne vždy se daří, tak jak by se dařit mělo. V Kunovicích se odehrálo 12 utkání, v každém utkání byli na hřišti dva rozhodčí ale všichni se vzdali peněžní odměny za pískání ve prospěch malého pětiletého Lukáška, který od února 2017 bojuje s leukémií. Lukáškova rodina je úzce spjatá s Kunovickými šnečicemi a tak i Lukášek patří do této velké softbalové rodiny. Pojďmě to společně malému Lukáškovi co nejvíce ulehčit v jeho nelehké cestě k uzdravení.

Sbírku pořádá Korunka Luhačovice, číslo účtu 2101222509/2010, děkujeme, že pomáháte…

www.facebook.com/podane.ruce.lukaskovi

Nemáte oprávnění publikovat komentáře