Kalendář

pátek 30.březen 2018

19:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

EXTRALIGA

pátek 6.duben 2018

19:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

sobota 7.duben 2018

13:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

neděle 8.duben 2018

14:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

středa 11.duben 2018

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U11

17:30

Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U11

pátek 13.duben 2018

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

sobota 14.duben 2018

14.4. 2018

1.turnaj

Rookie ball U9

neděle 15.duben 2018

12:00

Arrows Ostrava - Panthers Trnava

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Panthers Trnava

Extraliga juniorek

pátek 20.duben 2018

19:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA

sobota 21.duben 2018

10:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

12:00

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

Moravian-Silesian League U13

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

neděle 22.duben 2018

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U15

12:30

Skokani Olomouc - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

15:00

Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U15

sobota 28.duben 2018

28.4. - 29.4. 2018

O pohár města Ostravy U13

U13

neděle 29.duben 2018

28.4. - 29.4. 2018

O pohár města Ostravy U13

U13

sobota 5.květen 2018

5.5. - 6.5. 2018

Liberation Cup Ostrava U15

U15

neděle 6.květen 2018

5.5. - 6.5. 2018

Liberation Cup Ostrava U15

U15

úterý 8.květen 2018

10:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U13

12:00

Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

pátek 11.květen 2018

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

sobota 12.květen 2018

12.5. - 13.5. 2018

1. turnaj (VÝCHOD)

3. česká softballová liga žen

neděle 13.květen 2018

12.5. - 13.5. 2018

1. turnaj (VÝCHOD)

3. česká softballová liga žen

14:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

sobota 19.květen 2018

10:00

Arrows Ostrava - Rawa Katowice

Moravian-Silesian League U13

12:00

Rawa Katowice - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

13:00

Arrows Ostrava - Draci 17 Brno

EXTRALIGA U18

15:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

16:00

Arrows Ostrava - Draci 17 Brno

EXTRALIGA U18

neděle 20.květen 2018

20.5. 2018

2.kolo

Moravian-Silesian League U7

13:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

středa 23.květen 2018

16:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U11

17:30

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U11

pátek 25.květen 2018

19:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

EXTRALIGA

sobota 26.květen 2018

26.5. 2018

Stříbrný Firstpohár

Moravian-Silesian League U8

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

neděle 27.květen 2018

14:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

pátek 1.červen 2018

19:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

sobota 2.červen 2018

2.6. - 3.6. 2018

2. turnaj

3. česká softballová liga mužů

neděle 3.červen 2018

2.6. - 3.6. 2018

2. turnaj

3. česká softballová liga mužů

10:00

Skokani Olomouc - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U15

15:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

úterý 5.červen 2018

5.6. - 9.6. 2018

CEB Cup - Evropský pohár

Muži

středa 6.červen 2018

5.6. - 9.6. 2018

CEB Cup - Evropský pohár

Muži

čtvrtek 7.červen 2018

5.6. - 9.6. 2018

CEB Cup - Evropský pohár

Muži

pátek 8.červen 2018

5.6. - 9.6. 2018

CEB Cup - Evropský pohár

Muži

sobota 9.červen 2018

5.6. - 9.6. 2018

CEB Cup - Evropský pohár

Muži

pátek 15.červen 2018

19:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

sobota 16.červen 2018

16.6. - 17.6. 2018

4. turnaj

Extraliga žákyň

13:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA U18

16:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA U18

neděle 17.červen 2018

16.6. - 17.6. 2018

4. turnaj

Extraliga žákyň

pátek 22.červen 2018

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U11

17:30

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U11

sobota 23.červen 2018

23.6. - 24.6. 2018

4.kolo

Extraliga kadetek

10:00

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

Moravian-Silesian League U13

10:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga kadetek

12:00

Silesia Rybnik - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Hroši 17 Brno

EXTRALIGA U18

15:30

Eagles Praha - Arrows Ostrava

Extraliga kadetek

16:00

Arrows Ostrava - Hroši 17 Brno

EXTRALIGA U18

neděle 24.červen 2018

23.6. - 24.6. 2018

4.kolo

Extraliga kadetek

12:40

Tempo Praha - Arrows Ostrava

Extraliga kadetek

16:20

Arrows Ostrava - Trutnov Trutnov

Extraliga kadetek

sobota 18.srpen 2018

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

neděle 19.srpen 2018

13:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

Extraliga juniorek