Arrows Park - Kalendář



pátek 29.březen 2019

19:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

EXTRALIGA

sobota 6.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

Moravian-Silesian League U15

12:30

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

Moravian-Silesian League U15

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

neděle 7.duben 2019

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

středa 10.duben 2019

19:00

Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava

EXTRALIGA

pátek 12.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

sobota 13.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U13

12:00

Skokani Olomouc - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U18

16:00

Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava

Extraliga U18

neděle 14.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Blesk Jablonec

2. česká softballová liga žen

12:00

Blesk Jablonec - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

13:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U21

14:30

Rawa Katowice - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

16:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

Extraliga U21

16:30

Arrows Ostrava - Rawa Katowice

Moravian-Silesian League U13

středa 17.duben 2019

15:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

17:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

17:00

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

Moravian-Silesian League U13

pátek 19.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

sobota 20.duben 2019

14:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

neděle 21.duben 2019

13:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

Extraliga U21

16:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

Extraliga U21

čtvrtek 25.duben 2019

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

sobota 27.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Rawa Katowice

Moravian-Silesian League U13

12:00

Rawa Katowice - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

neděle 28.duben 2019

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U11

11:30

Skokani Olomouc - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U11

17:00

Arrows Ostrava - BK Snails Orlová

Baseball

středa 1.kvě 2019

10:00

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U13

12:00

Klasik Whites Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

Extraliga juniorek

pátek 3.kvě 2019

19:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

sobota 4.kvě 2019

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

15:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

neděle 5.kvě 2019

10:00

Arrows Ostrava - Cannibals Šumperk

Moravian-Silesian League U11

11:30

Cannibals Šumperk - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U11

12:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga U21

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

16:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga U21

středa 8.kvě 2019

13:00

Arrows Ostrava - PV Praha Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

15:00

PV Praha Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

pátek 10.kvě 2019

19:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

sobota 11.kvě 2019

10:00

Arrows Ostrava - Cannibals Šumperk

Moravian-Silesian League U13

12:00

Cannibals Šumperk - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Čechie Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Čechie Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

neděle 12.kvě 2019

12.5. 2019

2.kolo

Moravian-Silesian League U7

10:00

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

Moravian-Silesian League U13

12:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

13:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

Extraliga U21

16:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

Extraliga U21

středa 15.kvě 2019

16:30

Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

Extraliga U18

19:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Extraliga U18

pátek 17.kvě 2019

19:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA

sobota 18.kvě 2019

18.5. - 19.5. 2019

3. kolo Liga žákyň Východ

Liga žákyň

14:00

Arrows Ostrava - Technika Brno

EXTRALIGA

neděle 19.kvě 2019

18.5. - 19.5. 2019

3. kolo Liga žákyň Východ

Liga žákyň

10:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U15

12:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

12:30

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Moravian-Silesian League U15

14:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

úterý 21.kvě 2019

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

Moravian-Silesian League U13

18:00

Klasik Reds Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

Moravian-Silesian League U13

středa 22.kvě 2019

17:00

Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

Extraliga U18

sobota 25.kvě 2019

13:00

Arrows Ostrava - Chemie - Kotlářka Praha

2. česká softballová liga žen

15:00

Chemie - Kotlářka Praha - Arrows Ostrava

2. česká softballová liga žen

neděle 26.kvě 2019

26.5. 2019

Stříbrný Firstpohár

Moravian-Silesian League U8

neděle 2.červen 2019

12:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

čtvrtek 6.červen 2019

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

18:30

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

Moravian-Silesian League U15

pátek 7.červen 2019

7.6. - 9.6. 2019

Evropská slowpitchová liga

Slowpitch

sobota 8.červen 2019

7.6. - 9.6. 2019

Evropská slowpitchová liga

Slowpitch

neděle 9.červen 2019

7.6. - 9.6. 2019

Evropská slowpitchová liga

Slowpitch

sobota 15.červen 2019

15.6. 2019

IV.turnaj

Rookie ball U9

pátek 21.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

sobota 22.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

neděle 23.červen 2019

21.6. - 23.6. 2019

ČBP U18

U18

neděle 30.červen 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

pondělí 1.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

úterý 2.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

středa 3.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

čtvrtek 4.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

pátek 5.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

sobota 6.červenec 2019

30.6. - 6.7. 2019

Mistrovství Evropy žen

Nezařazeno

sobota 13.červenec 2019

13.7. 2019

Slow-Pitch

Slowpitch