• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    
    

    Mistrovství ČR mladších kadetů

    16.-18.září 2011

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Draci Brno Draci Brno DRA A
      Eagles Praha Eagles Praha EAG A
      Hroši Brno Hroši Brno HRO A
      Snails Orlová Snails Orlová SNA A
      Arrows Ostrava Arrows Ostrava ARR B
      Olympia Blansko Olympia Blansko OLY B
      SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK B
      Technika Brno Technika Brno TEC B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Draci Brno 3 3 0 0 0.1 1
        Eagles Praha 3 2 1 0 0 1
        Hroši Brno 3 1 2 0 0 1
        Snails Orlová 3 0 3 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Arrows Ostrava 3 2 1 0 0 1
        Technika Brno 3 2 1 0 0 1
        Olympia Blansko 3 1 2 0 0 1
        SK Kotlá?ka Praha 3 1 2 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2011-09-16T10:00 pá 16.9.2011 10:00 Draci Brno 23 : 2 Snails Orlová 1 (bez světel) A
        3 2011-09-16T12:00 pá 16.9.2011 12:00 Hroši Brno 9 : 11 Eagles Praha 1 (bez světel) A
        5 2011-09-16T14:00 pá 16.9.2011 14:00 Eagles Praha 16 : 3 Snails Orlová 1 (bez světel) A
        7 2011-09-16T16:00 pá 16.9.2011 16:00 Draci Brno 12 : 0 Hroši Brno 1 (bez světel) A
        2 2011-09-16T10:00 pá 16.9.2011 10:00 Arrows Ostrava 18 : 3 Olympia Blansko 2 (světla) B
        4 2011-09-16T12:00 pá 16.9.2011 12:00 SK Kotlářka Praha 13 : 14 Technika Brno 2 (světla) B
        6 2011-09-16T14:00 pá 16.9.2011 14:00 Technika Brno 4 : 5 Olympia Blansko 2 (světla) B
        8 2011-09-16T16:00 pá 16.9.2011 16:00 Arrows Ostrava 9 : 5 SK Kotlářka Praha 2 (světla) B
        9 2011-09-17T09:00 so 17.9.2011 09:00 Olympia Blansko 2 : 23 SK Kotlářka Praha 1 (bez světel) B
        11 2011-09-17T11:00 so 17.9.2011 11:00 Technika Brno 15 : 10 Arrows Ostrava 1 (bez světel) B
        13 2011-09-17T14:30 so 17.9.2011 14:30 Draci Brno 8 : 5 Arrows Ostrava 1 (bez světel)
        14 2011-09-17T16:30 so 17.9.2011 16:30 Technika Brno 17 : 7 Eagles Praha 1 (bez světel)
        10 2011-09-17T09:00 so 17.9.2011 09:00 Snails Orlová 4 : 11 Hroši Brno 2 (světla) A
        12 2011-09-17T11:00 so 17.9.2011 11:00 Eagles Praha 1 : 19 Draci Brno 2 (světla) A
        15 2011-09-18T10:00 ne 18.9.2011 10:00 Arrows Ostrava 15 : 2 Eagles Praha 1 (bez světel)
        16 2011-09-18T13:00 ne 18.9.2011 13:00 Draci Brno 17 : 8 Technika Brno 1 (bez světel)
        17 2011-09-18T09:30 ne 18.9.2011 09:30 Olympia Blansko 21 : 3 Snails Orlová 2 (světla)
        18 2011-09-18T11:30 ne 18.9.2011 11:30 Hroši Brno 7 : 9 SK Kotlářka Praha 2 (světla)
    • Žádné statistiky nejsou zadány...