• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    

    SABE Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Bongo Bongo Liberec BON
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
      Draci B Draci Brno B DRA
      Eagles Eagles Praha EAG
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Praotci Praotci Roudnice ROU
      Red Crayfish Rakovník Red Crayfish RAK
      Rytíři Rytíři Trutnov RTR
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Sp. Poříčí Sharks Spálené Poříčí SPO
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Tempo C Tempo Titans C TEM
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Waynes Waynes Pardubice WW
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Draci Draci Brno DRA
      Technika Technika Brno TECH
      • Čtvrtfinále
        Kotlářka Praha 1
        Tempo Titans Praha 0
        Technika Brno 1
        Eagles Praha 0
        Arrows Ostrava 1
        Skokani Olomouc 0
        Cannibals Šumperk 0
        Draci Brno 1
        3. kolo
        Rytíři Trutnov 0
        Tempo Titans Praha 1
        Draci Brno B 0
        Eagles Praha 1
        Praotci Roudnice 0
        Skokani Olomouc 1
        Cannibals Šumperk 1
        Třebíč Nuclears 0
        Rakovník Red Crayfish 0
        Kotlářka Praha 1
        Olympia Blansko 0
        Draci Brno 1
        Old Boys Praha 0
        Technika Brno 1
        SaB Orli Choceň 0
        Arrows Ostrava 1
        2. kolo
        Rakovník Red Crayfish 1
        Waynes Pardubice 0
        Old Boys Praha 1
        Sharks Spálené Poříčí 0
        Bongo Liberec 0
        SaB Orli Choceň 1
        Tempo Titans C 0
        Olympia Blansko 1
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2014-04-21T14:00 po 21.4.2014 14:00 Red Crayfish 14 : 9 Waynes Roudnice
        2014-05-01T14:00 čt 1.5.2014 14:00 Old Boys 26 : 6 Sp. Poříčí Krč
        2014-05-01T14:00 čt 1.5.2014 14:00 Bongo 7 : 14 Choceň Jablonec
        2014-05-08T14:00 čt 8.5.2014 14:00 Tempo C 5 : 17 Olympia Tempo
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Olympia 1 : 16 Draci Blansko
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Draci B 1 : 7 Eagles MBS
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Old Boys 5 : 25 Technika Krč
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Choceň 1 : 13 Arrows Choceň
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Cannibals 7 : 5 Nuclears Šumperk
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Praotci 2 : 12 Skokani Roudnice
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Red Crayfish 8 : 19 Kotlářka Areál Markéta
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Rytíři 2 : 23 Tempo Trutnov
        2014-09-02T18:00 út 2.9.2014 18:00 Kotlářka 3 : 2 Tempo Krč
        2014-09-24T18:00 st 24.9.2014 18:00 Arrows 11 : 1 Skokani Arrows
        2014-09-27T14:00 so 27.9.2014 14:00 Cannibals 0 : 10 Draci Šumperk
        2014-09-27T14:00 so 27.9.2014 14:00 Technika 3 : 2 Eagles Kraví hora
        2014-10-03T16:00 pá 3.10.2014 16:00 Draci 11 : 1 Technika Choceň
        2014-10-03T20:00 pá 3.10.2014 20:00 Kotlářka 5 : 4 Arrows Choceň
        2014-10-04T12:00 so 4.10.2014 12:00 Technika 5 : 6 Arrows Choceň
        2014-10-04T16:00 so 4.10.2014 16:00 Draci 7 : 8 Kotlářka Choceň
        2014-10-05T10:00 ne 5.10.2014 10:00 Draci 5 : 8 Arrows Choceň
        2014-10-05T14:00 ne 5.10.2014 14:00 Kotlářka 3 : 4 Arrows Choceň
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ARR BON SUM ORL DRA DRA EAG KOT NUC OLD BLA ROU RAK RTR SKO SPO TECH TEM TEM WW
        Arrows Ostrava
        Bongo Liberec
        Cannibals Šumperk
        SaB Orli Choce?
        Draci Brno
        Draci Brno B
        Eagles Praha
        Kotlá?ka Praha
        T?ebí? Nuclears
        Old Boys Praha
        Olympia Blansko
        Praotci Roudnice
        Rakovník Red Crayfish
        Rytí?i Trutnov
        Skokani Olomouc
        Sharks Spálené Po?í?í
        Technika Brno
        Tempo Titans Praha
        Tempo Titans C
        Waynes Pardubice
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Zýma Petr (Eagles) 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.600 0.600 0.600
        Kocura Oliver (Eagles) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0.000
        Vrbský Ladislav (Eagles) 5 1 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0.200
        Drábek Jan (Eagles) 5 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.400 0.400 0.600
        Moštěk Filip (Draci B) 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0.200
        Zýma Michael (Eagles) 4 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0.750 0.800 0.750
        Červinka Martin (Draci B) 4 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.500 0.600 0.750
        Pojer Jan (Eagles) 4 3 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0.750 0.800 1.000
        Laube Martin (Eagles) 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0.250 0.400 0.250
        Kalábek Martin (Draci B) 4 0 1 0 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0.250 0.250 0.250
        Rovný Jan (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0.000 0.250 0.000
        Pelzl Rudolf (Eagles) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0.000 0.400 0.000
        Bartl Jan (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0.000 0.250 0.000
        Borecký Lukáš (Eagles) 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0.000 0.250 0.000
        Jarolím Adam (Draci B) 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0.000 0.250 0.000
        Jareš Petr (Draci B) 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0.333 0.500 0.333
        Kocour Daniel (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.000 0.250 0.000
        Podzimek Jakub (Eagles) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Hudák Filip (Draci B) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Celkem 70 8 18 3 0 0 5 4 2 10 14 2 0 0.257 0.366 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Merritt Bradley (Eagles) 5.0  23 20 4 1 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Čapka Filip (Draci B) 4.0  22 17 7 6 4 3 4 0 0 2 1 0 0 9.00 0.00 0.00
        Dijck Rick (Eagles) 4.0  15 11 0 0 0 4 5 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Furko Ondřej (Draci B) 3.0  14 14 4 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Jukl Václav (Draci B) 2.0  9 8 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Celkem 18  83 70 16 8 4 11 19 0 0 2 1 0 0 2.00 8.00 1.50
      • Jméno hráče PO A E FA
        Pelzl Rudolf (Eagles) 10 1 0 1.000
        Rovný Jan (Draci B) 9 2 0 1.000
        Jareš Petr (Draci B) 10 1 0 1.000
        Červinka Martin (Draci B) 4 1 2 0.714
        Vrbský Ladislav (Eagles) 7 0 0 1.000
        Zýma Petr (Eagles) 1 4 0 1.000
        Zýma Michael (Eagles) 3 2 0 1.000
        Jarolím Adam (Draci B) 3 2 0 1.000
        Kalábek Martin (Draci B) 1 4 0 1.000
        Celkem 48 17 2 1.300
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - HIT Opava
      0 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - HIT Opava
      5 : 3
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Klasik - Arrows
      6 : 0
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows Blue - Arrows
      0 : 8
    • Tournament 1 MSWT9
      Arrows - HIT Opava
      7 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - Arrows White
      0 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Klasik Whites - Arrows
      2 : 5
    • Tournament 1 MSWT9
      Arrows - Skokani
      7 : 6
    • Tournament 1 MSWT9
      HIT Opava - Arrows
      8 : 5
    • Tournament 1 MSWT9
      Rawa - Arrows
      3 : 9