• osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Bronzové STB!!! Aneb Veteráni Arrows se neztratili !

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
  • Australanka na Arrows

    Aktuality

    Číst dál...
    • so 22.září 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 29.září 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • 22.září - 23.září 2018

      3. česká softballová liga žen
      Finálový turnaj (o 1.-6.místo)
    • so 22.září 2018 15:00

      EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
    • so 29.září 2018 06:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • so 29.září 2018 07:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18
    • pá 5.říjen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows - Draci
    

    1.kolo - Moravian-Silesian Winter League U13

    9.12.2017

    1.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U9

    10.12.2017

    1.kolo - Moravian-Silesian Winter League U11

    16.12.2017

    1.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U7

    17.12.2017

    MS Winter Cup U10

    6.1.2018

    2.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U7

    13.1.2018

    2.kolo - Moravian-Silesian Winter League U13

    14.1.2018

    2.kolo - Moravian-Silesian Winter League U11

    27.1.2018

    3.kolo - Moravian-Silesian Winter League U13

    10.2.2018

    2.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U9

    10.2.2018

    3.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U7

    18.2.2018

    3.kolo - Moravian-Silesian Winter League U11

    24.2.2018

    3.turnaj - Moravian-Silesian Winter Tour U9

    25.2.2018

    4.kolo - Moravian-Silesian Winter League U11

    24.3.2018

    4.kolo - Moravian-Silesian Winter League U13

    25.3.2018

    Jarní turnaj U13

    6.4.-8.4.2018

    1.turnaj - Rookie ball U9

    14.4.2018

    1. turnaj - Moravská liga žákyň

    14.4.2018

    Krčanda PONY League U16

    20.4.-22.4.2018

    Bronzový Superpohár - Moravian-Silesian League U10

    21.4.2018


    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 4
    • 5. turnaj ELZY
      Trutnov - Arrows
      2 : 3
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 0
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      7 : 5
    • 5. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      8 : 15
    • EXTRALIGA U18
      Arrows - Nuclears
      15 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Draci
      2 : 7
    • Extraliga juniorek
      Panthers - Arrows
      7 : 8
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Eagles
      14 : 11
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Skokani
      16 : 0
    • EXTRALIGA U18
      Nuclears - Arrows
      12 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      0 : 15